Dünya’nın ilk Instagram korku dizisi “Eşik”, yayın için gün sayıyor. Başrollerini Erkan Çelik, ve Gizem Nur Doğa’nın paylaştığı Eşik dizisi, 9 şubat Cuma günü saat 21:00’de izleyiciyle buluşacak.  Dizi Instagram sayfası üzerinden 59 saniyelik  bölümler şeklinde izleyicisiyle buluşacak. 

10 bölümlük gerilim-korku türündeki dizinin senaryosunu yazan Erdoğan Eyrik, Seyithan Kartal ile birlikte filmin yönetmenliğini de üstlendi. Avantgarde Yapım ve Ahtapot Film Prodüksiyon iş birliğiyle çekilen dizinin Post Production çalışmaları da Dr. Medya’ya emanet.  Haftada 2 bölüm olarak yayınlanacak dizinin oyuncu kadrosunda Gökhan Kalafat, Serdar Sezgin Güvenç, Burak Gürses, Ercan Geçkin, Şule Yılmaz, Neslihan Yalçın, Eren Arifer, Erol Göç, Kenan Yalçın  ve Gizem Erkoç yer alıyor. Dizi instagram’ın ardından youtube ve twitter üzerinden de paylaşılacak.

İnstagram’ın ilk dizisi Eşik’in konusu da dikkat çekiyor.  Orta yaşlarının başında olan Fikret, bir yıl önce eşini kaybetmiştir. Eşini kaybetmesiyle ruhsal çöküntü içine giren Fikret, kendini toplumdan tamamen soyutlamış ve şehir dışında bir evde yaşamaya başlamıştır. Bu süreçte ona eşlik eden tek kişi bahçıvanlığını yapan Kasım’dır.Fikret’in iki iddiası vardır. Birinci iddiası, eşinin ölümüne sebep olan üç kişiden ikisini kendisinin öldürdüğüdür. İkinci iddiası ise, öldürdüğü iki insanın ruhlarının onu rahatsız ettiğidir. Özellikle geceleri duyduğu sesler ve gördüğü karartıların gittikçe yaklaştığını hisseder ve bunun kendisi için tehdit oluşturduğunu düşünür. Kendini korumak isteyen Fikret bunlarla mücadele etmeye başlar…

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

Yazı önerisi
İşte İstanbul'un en iyi 8 selfie noktası
Yazı önerisi
MONSTER HUNTER: WORLD™ satışta!

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 9460 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe