Flyzone Turkey eğlence merkezinin, 17 Ocak’ta Mall of İstanbul’da açılışı gerçekleşti ve ilk günlerden yoğun ilgi ile karşılandı. Çocuktan yetişkinlere kadar geniş bir kitlenin ilgisini kazanmayı başaran Flyzone Turkey, 7 parkuru ile katılımcılarına hizmet veriyor.

Adrenalin Tutkunları Yer Çekimine Meydan Okuyor

7 farklı parkuru ile hem eğlenceli hem de adrenalin dolu aşamalara sahip. Böylece Flyzone Turkey macera ve adrenalin arayan kişiler içinde güzel bir fırsat oluyor. Temelde zıplayarak yer çekiminin sınırlarını zorlayan katılımcılar, isterlerse atlama, ip, top gibi çeşitli eşyalar ile de adrenalin seviyesini artırabilirler. Hatta bir trapez ile salınmanız bile mümkün.

Stresinizi Atmanın En Güzel Yolu

Günümüzde stres, herkesin hayatının bir parçası haline gelmiştir. Küçük büyük herkesin hayatında, ders, okul, iş gibi çeşitli sebeplerle stres ortamı oluşmaktadır. Bu stres hayatınızı olumsuz etkileyerek çevrenizdeki kişilerle problem yaşamanıza sebep olabilir. Bu yüzden bu stresi atmak için çeşitli yollar aranmaktadır.

Flyzone Turkey stres atmanın en güzel yollarından birini sunuyor çünkü zıplayarak eğlenmeyen bir insan görmek mümkün değildir. Böylelikle özgürce negatif enerjiyi atarak kendinizi eğlenceye bırakabilirsiniz.

Her Yaştan İnsana Hitap Ediyor

Daha çok çocuklar ve gençlerin ilgi duyacağı eğlence merkezi yetişkinlerin de beğenisi kazandı. Çocuklarını getiren aileler onlarla birlikte vakit geçirirken çocuklarından bile daha fazla eğlenmeyi başardılar. Günlük hayatın stresinden uzaklaşıp özgürce eğlenmenin verdiği hazzı yaşayan yetişkinler, zaman geçirmek için güzel bir ortam keşfettiler.

Flyzone Turkey, her yaşa uygun farklı etapları ile çocuklar içinde bu yarı yıl tatilinde ilk akla gelen adres oluyor. Çocukların ve gençlerin fazla enerjileri yönlendireceği güzel bir ortam sunuyor.

Yeni Nesil Eğlencenin Tadını Doyasıya Çıkarın

Zıplama, günümüzün ilgi gören aktivitelerinden biri hem sağlıklı hem de eğlenceli olması ile tercih ediliyor. Zayıflamak içinde tercih edilen zıplamak hem yakıcı hem de sıkılaştırıcı etkiye sahip.

Ayrıca enerji veriyor ve bedeni ve zihni dinçleştiriyor. Hücrelerin güçlenmesine ve yenilenmesine katkı sağlıyor. Hal böyle olunca yeni neslin eğlence tercihi zıplamaktan yana oluyor. Siz de Flyzone Turkey ile bu eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Flyzone Türkey hakkında detaylı bilgi almak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.flyzoneturkey.com/

 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir