Ekstrem parkur grubu Storror, Canon Europe’un gerçekleştireceği yaz kampanyası kapsamında İstanbul’un nefes kesici tarihi mekanlarında serbest performans gösterileri yapıyor.

İngiltereli yedi kuvvetli sporcudan oluşan profesyonel parkur takımı, Avrupa kıtası ile Asya kıtasının birbirine bağlandığı noktadan geçen ikonik İstanbul Boğazı’nı ilk kez geçen parkur grubu olmayı amaçlıyor. Canon Türkiye, Storror grubunu 8 Nisan 2018’e kadar İstanbul’da ağırlıyor ve İngiliz parkur grubu Galata Köprüsü ve Galata Semtindeki binaların çatıları dahil olmak üzere İstanbul’un ünlü mekanlarında ustalıklarını sergiliyor.

Fransa’dan çıkan bir sokak sporu olan parkurun koşma, zıplama, tırmanma ve atlamaya dayanan performanslarını sergileyen Storror’a Canon elçileri Samo Vidic ve Daniel Etter’de katılarak grubun parkur macerasının video ve fotoğraf olarak kayda geçiriyor.

Canon Eurasia Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Burçin Civan şöyle bir yorum yaptı: “Storror’un çekimleri için İstanbul’un seçilmesi bizi çok memnun etti. İki kıtanın, Avrupa ve Asya kıtalarının birbirine bağlandığı merkez konumundaki İstanbul, kültürel açıdan eşsiz bir şehirdir ve antik kent duvarları ve tarihi mekanları, film ve fotoğraf çekimleri için güzel bir fon oluşturmaktadır. Umarız yetenekli parkur sporcularının performanslarını izleyenler, onlardan ilham alarak, güzel bir şehri ilk kez ziyaret etmek olsun, nefis açık alanlarda maceralara atılmak olsun veya yeni bir sporu denemek olsun hayatlarında farklılık yaratacak denemelere girişirler. Bu yaz videoyu herkese açmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

 

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”26011″ name=”Akıllı telefon seçme rehberi”]

[irp posts=”25996″ name=”Elon Musk’tan verimli olmanın 5 yolu”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir