2017’in son çeyreğinde en çok arızalanan akıllı telefonların listesi yayınlandı. Oldukça kabarık olan listenin ilk sırasında ise Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung var.

En çok arızalanan telefon markaları yeni bir rapor aracılığıyla açıklandı. 2017’nin son çeyreğini kapsayan rapor, günümüzde birçok telefonun çabuk arızalandığını savunan insanları haklı çıkartabilir; özellikle Samsung kullanıcılarını.

İŞTE EN ÇOK ARIZA YAPAN TELEFON MARKALARI

Samsung en çok arıza yapan telefon markaları listesinin zirvesinde yer alıyor. Samsung’un arkasından ise yine Uzakdoğulu üreticiler geliyor. Listenin 2. sırasında Çinli üretici Xiaomivarken Xiaomi’yi sırasıyla Motorola, LG ve Lenovo takip ediyor.

EN ÇOK ARIZA YAPAN AKILLI TELEFONLAR

En çok arıza yapan akıllı telefonlar listesinde ise ilk sırada bir Çinli var. Çinli üretici Xiaomi’nin Redmi 4 modeli listenin başını çekiyor. Redmi 4’ü ise sırasıyla Moto G Plus, Lenovo K8 ve Nokia6 takip ediyor. En çok arıza yapan 10 telefonu sıralayan listede Samsung kendine epey bir yer buluyor zira listede Samsung’un 5 telefonu yer alıyor.

Kaynak:Mynet

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”28949″ name=”Yurt Dışına Çıkacaklar İçin 10 Önemli Öneri”]

[irp posts=”28914″ name=”Başarılı bir kariyer için edinmeniz gereken 5 yetenek”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir