iF DESIGN AWARD 67 yıldır olağanüstü tasarımları ödüllendiriyor ve uluslararası tasarım sektöründeki başarılı & iyi tasarımları iF ödül logosu ile onurlandırıyor.

Günümüzde yeni dijital çözümlerin, global krizlerde her zamankinden daha da önemli ve güvenli olduğunu deneyimliyoruz. Günümüzün ihtiyaçlarına ve yeni alışkanlıklarına göre iF DESIGN (International Forum Design GmbH) dünyaca ünlü dijital şirketler ve kurumlarla birlikte yarışma başvuru sürecini dijital aşamalar ile geliştirdi.

Girişimciler, tasarımcılar, ajanslar, mimarlar ve iç mimarlar, her yıl yenilikçi tasarım başarılarının uluslararası bir testi olarak iF DESIGN AWARD’u temel alıyor.

iF DESIGN AWARD 2021 için başvuru yapacakların değişen ihtiyaçlarına doğrudan odaklanmak için aşağıdaki yenilikler eklendi:

  • TWO for ONE! Her ikinci başvuru ücretsiz! Bu avantajlı teklif Covid-19’un yaratığı pandemi döneminde yaratıcı endüstriyi desteklemek adına geliştirilmiştir. 30 Ekim 2020 tarihine kadar geçerlidir. Uygulamaya örnek olarak toplam 4 başvuru yapıldığında, 2 başvuru kayıt bedeli ücretsizdir. Daha fazla başvuru ile kazanma şansınız yükseltebilirsiniz.
  • Dijital ön değerlendirme süreci gerçekleşecek ve bu süre içinde yapılan tüm başvuruların sadece en iyi yüzde 50’si final jüriye kabul edilecektir. Bu yenilik, rekabeti çok daha çevre dostu hale getiriyor ve katılımcılar için lojistik maliyetlerini önemli ölçüde azaltıyor.
  • Yeni değerlendirme sistemi ile jüri sonuçları her başvuru özelinde ve daha şeffaf hale getirmek için optimize edilmiş kriterlere dayalı bir puanlama sistemi kullanacak ve tüm puan sonuçları katılımcılar ile paylaşılacak.
  • Bütünsel tasarım çözümleri ve mevcut gereksinimleri karşılamak üzere iki yeni disiplin olarak Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Kullanıcı Arayüzü (UI) kategorileri eklendi.

Yeni jüri süreci ve yenilikçi değerlendirme sistemi sayesinde her zamankinden daha çevre dostu, düşük maliyetli ve şeffaf.

iF CEO’su Ralph Wiegmann 2021 başvuruları için yapılan yenilikler hakkında:

Bu yenilikçi gelişmelerin uygulanması sayesinde, tasarım yarışmalarında güvenilir bir lider olarak rolümüzü sürdürebilir olduğunu kanıtlıyoruzdiye açıklıyor.

Ralph Wiegmann ayrıcaUX ve UI iki yeni disiplin ile, dünya çapında giderek artan kullanıcı ve müşteri odaklı tasarım disiplinini karşılamak için piyasanın mevcut taleplerine cevap veriyoruz.” dedi.

iF Türkiye Ofisinden Sinem Kocayaş Two for One fırsatının Türkiye katılımcılarına yansımasını şu şekilde değerlendirdi. “İhracatçı Türk tasarım markalarımızın tanıtım alanları kısıtlandı. Tasarım sektörü 2020 döneminde uluslararası fuarlara ve tasarım haftalarına katılamadılar, yeni ürünlerini lanse edemediler. iF ödülü küresel rekabette olan firmalarımız için prestij ve görünürlük kazandırıyor. Erken kayıt dönemi fiyat avantajları ve iki başvurundan birinden kayıt ücreti alınmaması gibi kolaylıklar, Türk tasarımların daha çok global arenada iyi olduğunu göstermesine fırsat olacaktır.”

Dijital yenilikler ile geliştirilen iF DESIGN AWARD 2021’e www.ifworlddesignguide.com adresinden online başvurunuzu yapabilir, erken kayıt avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Erken başvuru fırsatı ve avantajları 26 Haziran 2020’ye kadar devam ediyor!

BAŞVURU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN:

https://ifworlddesignguide.com/awards/participate/if-design-award-2021

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe