Türkiye’nin en büyük dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul, 23 Kasım tarihindeki büyük indirim günü Black Friday (Kara Cuma) için profesyonel ziyaretçi biletlerinde yüzde 70 indirim yaptı

GIST 2019 B2B biletleriyle Geliştirici Konferansı’na, Networking partisine katılma, VIP alanına giriş, Pitch & Match alanında sektör profesyonelleriyle tanışmak mümkün

Türkiye’nin en büyük gösteri merkezi olan Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde dördüncü kez kapılarını açmaya hazırlanan dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul, 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Toplam 18 bin 470 metrekarelik açık ve kapalı alanda düzenlenecek olan Gaming İstanbul, en yeni oyunlar ve heyecan dolu turnuvalar kadar, sektör profesyonellerini ve bağımsız oyun stüdyolarını da bir araya getiriyor.

[irp posts=”32504″ name=”Kara Cuma Sahtekarlarına Dikkat!”]

Oyun dünyasında kariyer için büyük fırsat

Türkiye Girişim, Gelişim ve Teknolojileri Derneği’nin (TGGTD) ev sahipliğinde düzenlenecek olan ve dünyanın dört bir yanından profesyonellerin katılımıyla gerçekleşen GIST Geliştiriciler Konferansı, 31 Ocak – 2 Şubat 2019 tarihleri arasında ünlü oyunların geliştirici, tasarımcı, programcılarıyla tanışma ve onların tecrübelerinden faydalanma imkânı sunuyor.

Gaming İstanbul B2B alanında, oyun dünyasında kariyer yapmak isteyenler için birçok fırsat bulunuyor. Pitch & Match, VIP alanı ve Networking partisi, profesyonellerle tanışarak iş ağını genişletmek, bilgi alışverişinde bulunmak ve yeni projeler yaratmak için cazip bir ortam sunuyor.

[irp posts=”32496″ name=”Spotify’dan Premium üyelik için yeni yıl öncesi çifte kampanya!”]

Profesyonellere %70’lik #BlackFriday indirimi

Gaming İstanbul’un Geliştiriciler Konferansı, VIP ve Business biletleri Kara Cuma etkinliğine özel olarak yüzde 70 indirimli satılacak. 23 Kasım 2018 saat 00:00’da başlayacak olan indirim, 25 Kasım 2018 saat 00:00’a kadar devam edecek. Biletino’da (www.biletino.com) düzenlenecek olan indirim için GISTBF indirim kodunun kullanılması yeterli olacak.

Bilet fiyatları ise indirim sonrasında aşağıdaki şekilde olacak:

GIST 2019 Geliştirici Konferansı bileti – 186 TL
GIST 2019 Business bileti – 246 TL
GIST 2019 VIP bileti – 562 TL

[irp posts=”32118″ name=”Dünya Ülkelerinde Veri Koruma Kanunları Nasıl Uygulanıyor?”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir