Dijital oyun marketi Kinguin, Far Cry ve Crysis serileriyle tanınan Crytek ile anlaştığını duyurdu. Anlaşma kapsamında Crytek kendi oyunlarının Kinguin.net’teki resmi satıcısı olacak ve oyunlarının satış fiyatını kendi başına belirleyecek.

Geliştirdiği oyunları Kinguin’in milyonlarca kullanıcısına doğrudan sunma şansı yakalayan stüdyo, merakla beklenen oyunu Hunt: Showdown’ı ve Ryse: Son of Rome’u resmi hesabı üzerinden satışa sundu. Popüler markete eklenecek bir sonraki oyun ise VR platformlar için hazırlanan Robinson: The Journey olacak.

Crytek ile olan işbirliği Kinguin açısından önemli bir adım. Crytek dünya çapında başarı elde etmiş büyük stüdyolar arasında Kinguin.net’te resmi mağazasını açan ilk geliştirici oldu. Crytek ise böylelikle geliştirdiği oyunları hem platformun 6.5 milyon oyuncusuna doğrudan sunma ve oyunların fiyatlandırma politikasını tek başına belirleme imkânına kavuşmuş oldu.

Kinguin’in Kurucusu ve CEO’su Viktor Wanli Crytek’le olan işbirliğini şöyle değerlendirdi, “Kinguin’de daima oyun geliştiricilerinin kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam yaratmayı hedefledik. Crytek gibi saygın bir stüdyonun da Kinguin’e katılması bu amacımızı gerçekleştirdiğimizin bir simgesi. Bu şartların diğer büyük geliştiriciler için de uygun olduğunun bir işareti. Kinguin’in kapılarının bizimle çalışmak isteyen tüm geliştiricilere açık olduğunu belirtmek istiyorum.

İçerisinde Crytek’in geliştirdiği oyunların da yer aldığı 30 binden fazla oyun, yazılım ve oyuniçi eşyaya avantajlı fiyatlarla sahip olmak için https://www.kinguin.net adresini ziyaret edin.

 

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”24158″ name=”Sherlock – Dizi Önerisi”]

[irp posts=”24193″ name=”Uşak’lı KYK öğrencilerinden Afrin’deki Zeytin Dalı harekatına büyük destek !”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir