Netflix’in merakla beklenen aksiyon dizisi “La Casa De Papel”in 3. sezon fragmanı hayranlarının beğenisine sunuldu.

Daha önce yayınlanan tanıtım videosunda, “Tatil bitti.” sloganıyla kahramanlarımız Tokyo ve Rio’yu, Nairobi ve Helsinki’yi, Mónica Gaztambide ve Denver’ı, Raquel Murillo ve Profesör’ü tek tek görmüştük. Ancak videonun sonunda, tatilde olan kahramanlarımızın kötü bir sürprizle karşılaştığını da görmüştük! “La Casa De Papel” 3. sezon fragmanında ise; bu kötü sürprizi detaylı olarak izliyoruz. Kahramanlarımız, yaptıkları soygunun ardından kaçmayı başarmışken; ani bir baskınla sarsılırlar. Rio’nun karşı tarafın eline geçmesiyle artık bir aile olan soyguncularımız yeniden toplanır. Fragmanın sonunda ise Berlin sürprizi izleyiciyi bekliyor.

Yazı önerisi
Facebook Beğeni Butonu Ekleyen Şirketler Kişisel Verilerin Toplanmakla Suçlanıyor

2017 yılında hayatımıza giren “La Casa De Papel” özgün senaryosu ve hız kesmeyen akıcılığıyla izleyiciyi kendine bağlamıştı. Birer yıl arayla gelen sezonların üçüncüsü, 19 Temmuz tarihinde Netflix dijital platformu üzerinden izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yazı önerisi
2019’un En Çok İndirilen Mobil Uygulamaları Belli Oldu

İlk iki sezonun başrol oyuncuları Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Alba Flores, Esther Acebo, Itziar Ituño, Enrique Arce ve Kiti Mánver 3. sezonda da tam kadro olarak geri dönüyor. Dünya çapında büyük bir başarı elde etmiş İspanyol dizisine üçüncü sezonda Bogota ismiyle Hovik Keuchkerian, Alicia olarak Najwa Nimri ve Tamayo rolüyle Fernando Cayo katılıyor. Ayrıca, dizide “The Engineer” takma adıyla çağrılacak yeni bir karakter de olacak.

Kaynak:  https://www.sinemalar.com/haber/7652/la-casa-de-papel-3-sezon-fragmani-paylasildi

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 7345 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe