Herkesin bildiği Pokemon ilk gerçek-aksiyon filmi ile 10 Mayıs 2019’da sinemalara geliyor.

Bir fenomen haline gelen ikonik POKEMON Dedektif Pikachu karakterini Ryan Reynolds seslendiriyor. POKEMON hayranları daha önce hiç böyle bir filmi tecrübe etmedi. Film özel dedektif Harry Goodman’in gizemli bir şekilde kaybolmasıyla başlıyor. Onu bulmak ise 21 yaşındaki oğlu Tim ve Harry’nin ortaği dedektif Pikachu’ya düşüyor.

[irp posts=”32346″ name=”YouTube Premier ile Videolarınızı İlk Kez Takipçilerinizle Birlikte İzleyin”]

[irp posts=”23068″ name=”Televizyon ve Sinemada kullanılan kelimeler ve anlamları”]

POKEMON Dedektif Pikachu diğer oyuncuları ise şöyle sıralanıyor: Justice Smith (Jurassic World: Fallen Kingdom) ,Kathryn Newton (Lady Bird, TV’s Big Little Lies) as Lucy, Oscar adayı Ken Watanabe (Godzilla, The Last Samurai). Rob Letterman (Goosebumps, Monsters Vs. Aliens)’ın yönettiği filmin kamera arkası ekibinde 2 Oscar adayı görüntü yönetmeni John Mathieson (The Phantom of the Opera,Gladiator), yapım tasarımcısı Nigel Phelps (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Lies) Oscar ödüllü editör Mark Sanger (Gravity) bulunuyor. Filmin görsel efektleri ise Moving Picture Company (Wonder Woman) ve Framestore (Guardians of the Galaxy Vol. 2) tarafından gerçekleşti.

Filmin dağıtımı Warner Bros. Pictures, Japonya’da Toho Company, Ltd., Doğu Çin’de ise Legendary tarafından gerçekleşecek.POKEMON Dedektif Pikachu 31 Mayıs 2019 sinemalarda olacak.

[irp posts=”10683″ name=”Fotoğraflarda Harika Görünmeniz İçin 10 Faydalı Öneri”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir