MWC 2018’de tanıtılanlar göz kamaştırıyor. MWC 2018’de yeni ve hayatı kolaylaştıracak teknolojiler mevcut.


MWC 2018‘de tanıtılan ürünlerin hayatımızı kolaylaştıracağı ve yeni olduğu kaçınılmaz bir gerçek ama, bu gerçeğin yanı sıra bir de riskli olduğu konu var ki bundan kimse bahsetmiyor. Bu konuda radyasyon da hayatımızın gerçeği olduğunun farkına vardıysak, konuyu okuduğunuza pişman olabilirsiniz, ama olmayın, yoğurt radyasyonu alır, vucudu temizler.

Şimdi ise MWC 2018‘de neler tanıtılmış bakalım görelim.

[table id=47 /]


2018 Dünya Mobil Kongresi’nin en iyisi ödülü MediaTek Helio P60’a gitti

 

2018 WMC yani Dünya Mobil Kongresi’nin en iyisi ödülü Dünya çapında tanınan ve işlemcileri ile ünlü olan MediaTek’e gitti. MediaTek Helio P60, ileri düzey Yapay Zeka deneyimi, yüksek fotoğraf kalitesi, gelişmiş işlemci gücü ve yüksek enerji verimliliği sunuyor; orta segment akıllı telefonların, yüksek fiyat etiketli cihazları kıskandıracak özelliklerle donatılmasını mümkün kılıyor.

Yazı önerisi
IMDb’ye Göre Türkiye’nin Favori Filmi 8,6 Puan ile Eşkıya Oldu

LG, yeni nesil K10 ve K8 cihazlarını MWC’de tanıttı

LG Electronics, uygun fiyatlı popüler akıllı telefonları K8 ve K10’u MWC 2018’de tanıtacak. Cihazların iyileştirilen özellikleri üst sınıf akıllı telefonlarla rekabet edebilecek düzeye getirildi. Her iki model de Avrupa, Asya, Latin Amerika ve Orta Doğu gibi kilit bölgelerde piyasaya sunulacak.


Sony, Xperia XZ2 modelini MWC fuarında tanıttı.

Uzun zamandır aynı tasarımı devam ettirdiği için yoğun tepki alan Sony, akıllı telefon pazarına bir yeni ürün daha sokmayı planladı. Yeni Xperia XZ2 ve Xperia XZ2 Compact modeli birçok yeni modelin girdiği MWC’de az da olsa dostlar meclisinde yerini alabildi.

Yazı önerisi
Yaşlılarda İnternet Kullanımı 4 kat Arttı

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus’un özellikleri ve fiyatları neler ?

Bu yazımızla birlikte Samsung Galaxy s9 ve S9 Plus’un özellikleri ve fiyatlarını inceledik. İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıttı. Piyasaya giriş tarihi 16 mart olarak belirtilen cihazların, hayran kitlesi oldukça yüksek.


Netaş, 5G’deki yeni ağ yönetimini MWC’de anlattı

Netaş’ın 5G Araştırma Mimarı Dr. Yunus Dönmez, Barselona’da düzenlenen dünyanın en büyük mobil teknolojiler etkinliği olan MWC 2018’de (Mobil Dünya Kongresi), “4G’den 5G’ye Geçişte Ağ Otomasyonu” konulu 5G ağlarındaki en yeni yönetim ve otomasyon yaklaşımlarını anlattı. Panele, dünyanın önde gelen mobil operatörü, cep telefonu üreticileri, uygulama geliştiricileri, altyapı sağlayıcıları ve mobil teknoloji yazılımcıların temsilcileri katıldı.

Yazı önerisi
Yurt dışından getirilen telefon harçları 1500 liraya yükseltildi

General Mobile, MWC’de 2 yeni modelini tanıttı

En yeni teknolojileri ve en yeni sürümleri herkesin ulaşabileceği fiyatlarla global pazarda sunmaya devam eden General Mobile, iki yeni modelini 26 Şubat-1 Mart tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen ve dünyanın en önemli teknoloji etkinliklerinden biri olarak kabul edilen MWC’de (Dünya Mobil Kongresi) tanıttı.


LG, yapay zekalı V30SThinQ modelini tanıttı!

LG, en çok tercih edilen akıllı telefon özellikleri için farklı ve sezgisel Yapay Zeka tabanlı çözümler üzerine çalışmaya bir yıl önce başladı. Kamera ve ses tanıma üzerine yoğunlaşan LG, “Vision AI” ile son derece kullanışlı bir akıllı kamera geliştirmeyi başarırken, “Voice AI” ile son geliştirilen akıllı telefon ses komutlarına derinlik katıyor.


 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 7345 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe