Daha önce yıldız satın almak, aydan arsa almak gibi haberlere denk gelmişsinizdir. Artık işler iyice ilerledi şimdi yeni moda güneşe isim göndermek. Sevdiklerine jest yapmak isteyenler, kendilerini şımartmak isteyenler çoktan harekete geçti.

Hottest Ticket” olarak adlandırılan projeye son başvuru tarihi, 27 Nisan 2018 “Parker Solar Probe” aracıyla isminizi Günesşe gönderebilirsiniz! Uzay bilimi tarihine adini altın harflerle yazdırması beklenen ”Parker Solar Probe” görevi kapsamında yeni bir projeye imza atıldı.

NASA, önümüzdeki Temmuz ayında uzaya fırlatılacak olan ve gelmiş geçmiş Güneş’e en çok yaklaşan uzay aracı ünvanını kazanması beklenen ”Parker Solar isimlerini Güneş’e göndermeye davet etti Küçük bir otomobil boyutunda olan uzay aracı NASA tarafından geçtiğimiz yılın sonunda tanıtılmıştı.

İsminizi Güneş’e göndermek için tek yapmanız gereken; aşağıdaki linkten tamamen ücretsiz olarak başvurmak. Ücretsiz olarak internet üzerinden başvuranların isimlerinin ise uzay aracındaki bir mikroçip aracılığıyla Güneş’e gönderileceği belirtiliyor.

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”26062″ name=”Netmarble’dan yeni mobil strateji oyunu Iron Throne!”]

[irp posts=”26148″ name=”Saldırılar Hem Paranızı Hem İtibarınızı Yok Edebilir!”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir