Netflix Türkiye 2021 Temmuz ayı, dizi ve film takvimi açıklandı. Korku Sokağı Üçlemesi, Geçen Yaz gibi filmler başta olmak üzere birçok yeni yapım, 2021 Temmuz’da Netflix Türkiye’de

Merakla beklenen Temmuz ayı, dizi ve film takvimi açıklandı. Netflix dizileri, belgeselleri, filmleri hakkındaki detayları vakit kaybetmeden aşağıdan takip edebilirsiniz.

 • Netflix dizileri:
  • Atypical: 4. Sezon (9 Temmuz)

Otizmli genç Sam Gardner’ın hayatını anlatan ve ilk üç sezonunda abonelerin favorileri arasına giren Atypical, 9 Temmuz’da yayınlanacak son sezonu ile seyircilere veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin son sezonu ile hikaye tamamlanacak.

 • My Unorthodox Life (14 Temmuz)

Netflix’in temmuz ayında yayınlayacağı yeni dizilerinden bir tanesi de My Unorthodox Life. Elite World Group CEO’su Julia Haart ile çocuklarının hikayesini anlatacak dizi, kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

 • Never Have I Ever: 2. Sezon (15 Temmuz)

Netflix’in gençlik dizilerinden bir tanesi olan Never Have I Ever, 2020 yılında yayına girdiğinde genel olarak beğenilmişti. Dizinin ikinci sezonu, Devi isimli karakterimizin maceralarını anlatmaya devam edecek.

 • Sky Rojo: 2. Sezon (23 Temmuz)

La Casa de Papel’in yaratıcılarının kaleminden çıkan Sky Rojo, ilk sezonuyla adrenalin ve aksiyonu hep zirvede tutmuştu. 3 hayat kadınının kendilerini pazarlayan kişilerden kaçmasını konu edinen dizi, ikinci sezonuyla da aksiyon seviyesini yüksek tutacak gibi görünüyor.

 • How to Sell Drugs Online (Fast): 3. Sezon (Açıklanmadı)

Bir grup gencin uyuşturucu satmaya başlamaları ile başlayan maceraları tam gaz devam ediyor. Ancak üçüncü sezon, uyuşturucu satıcılığından baronluğa uzanan olaylardan ziyade, ekibin Lenny isimli üyesinin sağlık sorunlarına odaklanıyor.

 • Netflix filmleri:
  • Korku Sokağı Üçlemesi (2-9-16 Temmuz)

Netflix, temmuz ayında korku filmlerini seven abonelerini doyuracak. Zira ay boyunca farklı günlerde üç korku filmiyle karşımıza çıkacak platform, hazırladığı özel üçleme ile abonelerini saatler boyunca ekrana kilitleyecek.

 • Geçen Yaz (9 Temmuz)

Türk yapımı dramaları seviyorsanız, Geçen Yaz tam sizlik bir film olarak karşımıza çıkacak. 9 Temmuz’da yayınlanacak Türk filmi, 90’lı yıllarda gençliğinin baharında olan gençlerin aşk hayatlarını anlatıyor.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir