Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından verilen ve bu yıl 90. kez düzenlenecek olan Akademi Ödülleri’nin adayları açıklandı. Oscar heyecanı bütün detaylarıyla Digiturk’te yayınlanacak.

Digiturk üyeleri beIN MOVIES OSCARS HD kanalı ile sinema dünyasının en saygın ödülü olarak kabul edilen ve bu yıl beşinci kez Digiturk ekranlarından izleyicisine ulaşacak olan Oscar Ödül Töreni öncesinde bir ay boyunca Oscar’lı filmlere doyacak.

Digiturk “Filmin  Yıldızı” paketine üye olan tüm Eutelsat üyelerinin 1 No’lu kanalda izleyebileceği beIN MOVIES OSCARS HD’de ekrana gelecek filmler arasında: “Kapan” (Get Out), “Galaksinin Koruyucuları 2” (Guardians of the Galaxy Vol. 2), “Güzel ve Çirkin” (Beauty and the Beast), “Kong: Kafatası Adası” (Kong: Skull Island), “Mucize” (Wonder), “Beden ve Ruh” (On Body and Soul) gibi bu yıl Oscar’larda yarışan yapımlar, “Ay Işığı” (Moonlight), “Aşıklar Şehri” (La La Land), “Yaşamın Kıyısında” (Manchester by the Sea) gibi geçen yılın galipleri, Oscar’lı klasikler gibi sürprizler yer alıyor. Kanalda Türkçe/İngilizce altyazı seçeneği ile Orijinal Dil/Türkçe Dublaj seçenekleri de bulunuyor.

Aynı zamanda, En İyi Görsel Efekt Oscar’ına aday “Maymunlar Cehennemi: Savaş” (War for the Planet of the Apes) ve En İyi Film, Yönetmen, Görüntü, Yapım Tasarımı, Kurgu, Ses Kurgusu, Ses Miksajı, Özgün Müzik olmak üzere 8 dalda yarışan “Dunkirk”ün yer aldığı beIN Box Office Oscars HD de 201 no’lu kanalda 5 Şubat’tan itibaren yayına başladı.

beIN MOVIES OSCARS HD,beIN CONNECT’ten de izlenebilecek

Digiturk 1 no’lubeIN MOVIES OSCARS HD’de yayınlanacak filmler, ‘beIN Connect’ uygulaması üzerinden de izlenebiliyor. Kırmızı halı ve ödül töreni tekrarları da 6 Mart itibariyle iki hafta boyunca beIN CONNECT uygulamasında yer alacak.

Ödül gecesi tüm Digiturk üyelerine açık olacak

Heyecanla beklenen sinema endüstrisinin en önemli ve prestijli etkinliği olan 90. Oscar Ödül Töreni bu yıl yine tüm Digiturk üyelerine açık olarak canlı yayınla Digiturk 1 No’lu kanaldan yayın yapan beIN MOVIES OSCARS HD ve beIN CONNECT uygulaması üzerindenizlenebilecek. Tören 4 Mart’ı 5 Mart’a bağlayan gece yayınlanacak. Kırmızı halı ve ödül töreni yayınında orijinal dil ve simultane tercüme seçenekleri de yer alacak.

Tören aynı zamanda Digiturk web sitesi www.digiturk.com.trüzerinden de  takip edilebilecek.

beIN MOVIES OSCARS HD kanalı’nın yayını 5 Mart Pazartesi saat 21:00’de tekrarı yayınlanacak olan 90. Oscar Ödül Töreni’nin ardından sona erecek.

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 5861 aboneye katılın

e-posta adresiniz:


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe