Pro Evolution Soccer sersinin merakla beklenen yeni oyunu PES 2019 için resmi duyuru geldi. PES 2019’un satışa çıkacağı tarih bu açıklama ile belli oldu PES 2019’da 4K HDR desteği sunulacak.

Oyun severlerin merakla beklediği açıklama geldi. Pro Evolution Soccer sersinin merakla beklenen yeni oyunu PES 2019‘un satışa çıkacağı tarih yapılan resmi açıklama ile belli oldu. Yeni lig lisansları ve daha gerçekçi transfer sistemiyle Master League modu geliştirilecek. Lisanslı liglerin sayısında kayda değer bir artış sağlanacak. Oyunun Türkiye fiyatına dair resmi bir açıklama ise bulunmuyor.

Bir süredir Eylül ayı ortalarında çıkan oyun, bu kez Yaz sonunda geliyor. PES 2019 çıkış tarihi Avrupa için 30 Ağustos 2018, Amerika içinse 28 Ağustos olarak açıklandı.  MyClub modu yenilenecek. FIFA’daki haftanın oyuncusu, ayın oyuncusu gibi özel futbolcu versiyonları eklenecek. Yeni şut ve pas animasyonları ve 11 farklı ‘trick’ animasyonu eklenecek. PES 2019’da 4K HDR desteği sunulacak. Oyunun Türkiye fiyatına dair resmi bir açıklama ise bulunmuyor.

(Kaynak: ntv.com)

 Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”26855″ name=”Elon Musk’tan Türkiye kararı!”]

[irp posts=”26842″ name=”Genç girişimcilere büyük destek!”]

 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir