Promosyon reklam amaçlı dağıtılan üründür. Günümüzde promosyon amaçlı birçok ürün dağıtılmaktadır. Bu ürünler firmalara, markalara, çeşitli ürünlere süresiz reklam sağlamaktadır.

Promosyon olarak dağıtılan ürünlere; anahtarlık, çakmak, ajanda, not defteri, kalem, takvim, saat, duvar saati, çanta, masa saati, bardak, şapka, mouse pad, defter, sunum dosyası, klasör, kalemlik, cüzdan, evrak çantası, magnet, bloknot, bayrak, flama, plaket, dijital ürünler, silgi, t-shirt  ve benzeri ürünler örnek olarak verilebilir. Bu ürünlerin hepsi normal kullanım amaçları dışında reklam amacı ile de kullanılmaktadır. Promosyon ürünlerin üretilme amacı da süresiz reklam sağlamaktır. Ürün ne kadar kullanışlı, ilgi çekici ve güzelse o kadar çok kullanılır. Ve bu kullanılan süre boyunca reklam sağlar.

Promosyon Çanta

  Promosyon ürünleri arasında çantaların yer aldığını yukarıdaki paragrafta belirtmiştik. Çantalarda diğer promosyon ürünler gibi dikkat çekici, özendirici olmalıdır. Bu sebeple yapılan çantanın kaliteli ve kullanılabilir renklerde olması gerekir. Kullanım süresi uzun olan çanta uzun süreli reklam sağlar. Bütün bu nedenler bir araya geldiğinde reklamı yapılacak olan ürünün, firmanın, markanın logosunun da dikkat çekici ve kaliteli baskılı olması gerekir.  Promosyon ürünleri içinde promosyon çantalarda çokça tercih edilmektedir. Bu yolla kullanıcının hem çantaya olan ihtiyacı giderilmekte hem de firmaya, ürüne, markaya reklam sağlanmaktadır. Bu linkten promosyon çantaları inceleyebilirsiniz: https://www.kurumsalpromosyon.com.tr/promosyon/canta

Promosyon Çantalar ve Fiyatları

 Promosyon çanta fiyatları kullanılan bezin kalitesine, ürünün boyuna, üzerine basılacak logonun baskı kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Fakat fiyatı ne olursa olsun firma, marka, ürün sahipleri reklam amacı ile çokça promosyon çantaları tercih etmektedir. Firmamızda promosyon çanta olarak çokça renk ve model seçeneği mevcuttur.  Kullanıcıya reklam amacı ile verilen promosyon çanta kullanıcı çantayı kullandığı müddetçe firmaya, ürüne, markaya süresiz reklam ve kazanç sağlamaktadır. Bu sebepler göz önünde bulundurulduğunda promosyon olarak üretilen çanta ne kadar kaliteli, renkleri herkese hitap edebilen, dayanıklı ve tercih edilir olursa reklam o kadar çok kişiye ulaşmış olur. Promosyon olarak verilen çanta yukarıda belirtilen özellikleri taşıdığında kullanan kişi sayısı artış gösterecektir. Bu artış da otomatik olarak reklam artışı demektir. Bu reklam artışı da satışın artmasına yardımcı olacaktır.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir