Uzun zamandır aynı tasarımı devam ettirdiği için yoğun tepki alan Sony, akıllı telefon pazarına bir yeni ürün daha sokmayı planladı. Yeni Xperia XZ2 ve Xperia XZ2 Compact modeli birçok yeni modelin girdiği MWC’de az da olsa dostlar meclisinde yerini alabildi.


Son zamanda büyük telefon üreticilerinin girdiği savaşta taraftan ziyade tarafsız olmayı tercih eden Sony, aslında bir süredir aynı tasarıma ekler yapıp, piyasaya sürmesinin ardından tüketiciler tarafından olumsuz tepkiler almıştı. Şimdi iste tasarımı ve özellikleri yenilenmiş bir şekilde piyasaya çıkan Xperia XZ2 ve Xperia XZ2 Compact modelleri kullanıcıların yüzünü gerek fiyatıyla, gerekse özellikleriyle kullanıcıların ve aynı zamanda Sony‘nin yüzünü güldürecek gibi duruyor.Yeni Sony Xpreia XZ2

[irp]


Şayet önceliğiniz eğlence ise, yeni Xperia XZ2 ve XZ2 Compact sizin akıllı telefonunuz” diyen Sony Mobile Communications Global Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Hideyuki Furumi, sözlerini şöyle sürdürdü: “İçinde bulunan, birinci sınıf teknolojiden yeni şık, sofistike tasarımına kadar, bu akıllı telefonlar ihtiyaç duyduğunuz her şeyi ve muhtemelen daha da fazlasını sunuyor. Video kayıt, izleme ve müzik dinleme için yeni ürünlerimiz ile Sony’nin sınırlarını daha da ileriye taşıyarak, en üst düzeyde eğlence sunuyoruz.


[irp]


 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir