Steam’de uzun zamandır indirimde olan Pes ve Fifa 2018 çok uygun fiyatlara satılıyor. Bu indirimden çoğu kullanıcı yararlanmış olsada biz kullanıcılar için büyük fırsat. Bu indirimin nedeni nedir bilinmez ama, bizim tahminlerimiz yakınlarda Fifa ve Pes 2019’un çıkması olabilir.

Mutlaka Fifa ve Pes‘ciler olarak ayrılan bir tayfa vardır. Bazıları Pes daha iyi bazıları Fifa daha iyi şeklinde yorumlayabiliyor. Hangisi daha iyi yorumlamasını yazımızın devamında yer vereceğim ama ilk önce indirimlere göz atalım.  Şuanda Playstation Store’da PS4 için Fifa 2018 269,00 TL’den 59,00TL’ye düştü. Pes 2018 ise şuan 89,00TL üzerinde satışta. PS3 için ise bu indirimlerin sonunda ödenecek fiyat daha düşük bir rakama geliyor. Bu indirimlerin sebebi ise 2019 sürümü PES ve FİFA‘nın çıkması olabilir.

Peki Pes mi Fifa mı ?

Daha önceki yıllarda bile tartışılan Pes ve Fifa tartışması konusuna gelecek olursak, bu konu hakkında fazla söz söylemek yanlış olur. Fifa daha alternatif oynama stili ile birlikte geliyor ama buda oynamayı zorlaştırmakla kalmıyor kontrollerde zorlaşıyor ama tabiki daha farklı oynama şekilleri ortaya çıkıyor. Pes’de ise bu durum daha farklı tam olarak grafikler daha güzel ama kontrolleri daha kolay, örneğin pas attığınızda mutlaka o top takım oyuncusunu bulmak amacıyla ayağınızdan çıkıyor ama Fifa‘da pas attığınızda çok farklı yerlere gidebiliyor top, tabi ki bu durumda bazı oyuncular uzun pas atarken top istediğim yere gitmiyor diye Fifa‘dan vazgeçemiyorlar.

Bu duruma karşılık kullanıcılar Fifa’yı tercih ediyorlar. Bu durumu sevmeyen kullanıcılar ise benim gibi Pes’i tercih ediyorlar.

Pes ve Fifa’nın 2019 Sürümleri Kaç Para ?

Pes ve Fifa’nın 2019 sürümlerinin fiyatlarına bakıcak olursak Playstation Store için Fifa 19 Standart Sürümü 359,00TL, Pes 19 ise şuanda Pre-Order olarak gözüküyor yakında onunda fiyatı ortaya çıkacaktır.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir