Son zamanda Türkiye Cumhuriyeti​ Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından ortaya çıkarılan kampanya olan “Enflasyonla Topyekün Mücadele” kampanyası uygulanmaya başlandıkça mutlu edici haberler gelmeye devam ediyor. Buna nazaran Turkcell ise “Enflasyonla Topyekün Mücadele” kapsamında internet paketini ikiye katlıyor.

Türkiye Cumhuriyeti​ Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ekonomiyle mücadele etmek amacıyla ortaya atmış olduğu “Enflasyonla Topyekün Mücadele” kampanyası normal şartlarda %10 ile anılırken Turkcell biraz daha işi abartıp internet paketinizi 2’ye katlayan bir kampanya ile gündeme oturdu.

Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler aslında çok basit. Sadece Android‘den veya iOS‘tan Bip Messanger uygulamasını indirmek ve sonrasında “Enflasyonla Mücadele” kanalına girip, katılım yapmak, kanala girdikten sonra onay ile ilgili bir bölüm gelecek ve mesaj gönderme isteği alacaksınız. İsteği onayladıktan sonra katılım mesajınız gönderilecek ve onay alındıktan sonra 2 kat fazla olacak şekilde internet paketiniz tanımalanacaktır.

Örneğin :

1 GB’lık bir internet paketiniz varsa 2 GB, 3 GB’lık bir internet paketiniz varsa 6GB, 4 GB’lık bir paketiniz varsa 8GB’lık bir pakete dönüşecektir.

BiP Messenger uygulamasını Android üzerinden indirmek için buraya

BiP Messenger uygulamasını iOS üzerinden indirmek için buraya

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”28949″ name=”Yurt Dışına Çıkacaklar İçin 10 Önemli Öneri”]

[irp posts=”28914″ name=”Başarılı bir kariyer için edinmeniz gereken 5 yetenek”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir