2018 PyeongChang Kış Olimpiyat Oyunları tüm hızıyla başladı ve sporseverler Pyeongchang Olimpiyat Stadyumu’nda gerçekleşen görkemli açılış seramonisini izlemek ve yorumlamak üzere Twitter’a kilitlendi.

Tüm dünyadan pek çok sporseverin olimpiyatlara özel çok sayıda tweet paylaştığı Twitter’da olimpiyat konuşmalarına dahil olmak ve çok daha fazla kişiyle etkileşime geçmek çok kolay. #PyeongChang2018 ve #Olympics hashtagiyle kış olimpiyatlarına ilişkin daha kolay arama yapabilir ve daha fazla kişiyle Twitter üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Olimpiyatlara ilişkin resmi hesaplardan güncel gelişmeleri takip etmek çok kolay:

@Olympics

@pyeongchang2018

@olympicchannel

Olimpiyata özel emoji

Twitter’da olimpiyatlarla ilgili çok sayıda emoji bulmak mümkün. İngilizce, Rusça, Korece, Fransızca, Japonca ve Çince’de kullanılabilecek bu hashtag’lerle birlikte Twitter’da Kış Olimpiyatları’na özel olarak sunulan emojileri kullanarak da konuşmalarınızı zenginleştirebilirisiniz.

Dünyanın dört bir yanındaki sporsevenler, en sevdikleri takımlar için tutkularını ortaya koyup yaklaşık 100 takımın emojisini paylaşabilirler. Üç harfli takım kodu veya ulusal olimpiyat komitesi hashtag’iyle yapılan her tweetlemede her takım için bayrak emojisi ortaya çıkıyor.

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”22411″ name=”Çocuklarda uyku apnesi yaygınlaştı!”]

[irp posts=”22330″ name=”Sinemalarda bu hafta 5 Film Vizyonda 9 – 16 Şubat 2018″]

 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir