Profesyonel olarak bilgisayarlarla ilgilenen insanların bile kullandığı kaliteli bir programla birlikte, ihtiyaç duyduğunuz silinmiş her türlü dosyaya ulaşabileceğinizi bilmeniz, her zaman avantaj sağlayacaktır. Dilediğiniz zamanlarda ücretsiz olarak kullanmanıza olanak sunan EaseUS Veri Kurtarma Programı sayesinde, her türden dosyanın silinmesine rağmen kurtarılması mümkün olacaktır.

Normal şartlarda geri dönüşüm kutusundan silinmiş olan dosyala ulaşmak imkansız gibi algılansa da, gelişmiş özelliği ve kullanım alanıyla birlikte, ihtiyaç duyduğunuz ve tamamen silindiğini düşündüğünüz dosyalara erişme fırsatını da, program sayesinde elde edebilirsiniz. Her zaman uzantısı hangi türden olursa olsun, hangi boyutta olursa olsun kurtarabileceğiniz dosyaları sizlere sorunsuz olarak sunacak olan EaseUS Data Recovery Wizard Free 12.8 sayesinde, her zaman hızlıca dosyaları kurtarma rahatlığına erişebilirsiniz. Profesyonel çalışma mantığıyla kolay kurulum ve kullanımına da erişebileceğiniz en iyi veri kurtarma programı sayesinde, hiçbir dosyanızın kaybolmadığını görebilirsiniz.

EaseUS Veri Kurtarma Programı Nasıl İndirilir?

Problemsiz bir kurulum ve güvenilir kaynak arayanlar için en iyi deneyimi sunacak olan kurulum dosyalarına, EaseUS Data Recovery Wizard adresinden ulaşabilirsiniz. Programın kendi resmi sitesi olan bu sitede, Free Download yazan bölüme tıklamanızla birlikte, hem programı ücretsiz olarak test edebilir, hem de 2 GB olan ücretsiz kurtarma alanını kullanma şansına ulaşabilirsiniz.

Veri Kurtarma İşlemi Nasıl Yapılır?

Programı indirip kurulumunu gerçekleştirdikten sonra, çalıştırmanız gerekmektedir. Çalıştığınız zaman ana sayfaya ulaşacaksınız. Ardından ana sayfada yer alan sürücülerden hangisinde dosyalarınızın silindiğini belirleyerek, onu seçip; TARA tuşuna basmanız gerekmektedir. Bununla beraber, tarama işlemi başlayacak ve sorunsuz olarak silinen bütün dosyalarınız taranacaktır.

Tarama işleminin ne kadar süreceğini öğrenmek için, sonraki ekranda beliren sayaçtaki süreyi takip edebilirsiniz. Dosyaların ne kadar fazla olduğuna bağlı olarak kısa veya uzun sürecek bir taramanın ardından, sonuca ulaşmanıza bir basamak kalacaktır.

Tüm işlemleri sağladıktan sonra, EaseUS Veri Kurtarma Programı sizlere silinen bütün dosyaları sıralayacaktır. Karşınıza çıkacak ekranda, şimdiye kadar silinmiş olan tüm dosyaları görebilir, istediğiniz seçerek KURTAR sekmesine tıklamanız sonucunda, kurtarma işlemini başlatarak, silindiği konuma tekrar geri getirebilirsiniz.

Dosyalarınızı kayıpsız şekilde kullanmanıza olanak sunan programı sürekli kullanarak, sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bu arada programın nasıl indirildiğini anlattığımız kısımda 2 GB’ta kadar ücretsiz kurtarma yapabileceğinizden bahsetmiştik. Bu hakka sahip olmak için programı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanız yeterli olacaktır.

 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir