Yeni çıkan bir PUBG hilesi, çember dışında kalsanızda yaşamanızı sağlıyor. Bu hilenin çok büyük avantaj katacağı aşıkar belli olmasına karşın, halen daha kullananın olduğu açıklandı.

Hilelerin önüne geçemeyen PUBG ekibi, konuyla ilgili hala açıklama yapmamakla birlikte daha öncesinde hilelere en büyük tepki veren ve en büyük cezaları veren oyun yöneticileri ünvanlarına sahiptiler, aynı şekilde Counter – Strike’ta da hileler artmışken hile yapanlara yaptırım bulunan neredeyse tek online oyun PUBG diyebilirdik.

PUBG’de Çember Nedir ?

Her oyunun bazı kuralları mutlaka vardır, bu oyunda ise çember kuralı var. Bilenler bilir ama bilmeyen takipçilerimiz için kısa bir özet geçelim, oyunda bir uçaktan atlıyorsunuz ve evin kapılarını aça aça silah, çelik yelek gibi malzemeleri topluyorsunuz bu sırada bir çember sizi sıkıştırdıkca, diğer güçlerin yani oyuncuların, düşmanların yanlarına doğru ilerliyorsunuz. Buda sizin ölme riskinizi arttırıyor ama bu hileyle birlikte çember dışında bir evde oturarak oyunu kazanabiliyorsunuz.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir