Apple’dan kullanıcılarını sevindirecek bir haber var. Apple iCloud depolama alanını ücretsiz yaptı. Apple, iCloud  depolama alanını kullanıcılarının deneyimine sunarak, kolaylık tanıyor.  Bir aylık 50 GB’lık bir depolama alanını ücretsiz şekilde kullanmak elbette güzel fakat bir ayın sonunda kullanıcılar bu uygulama için ücret ödemek zorundalar. 

Apple ilginç bir kampanya başlatarak iCloud’dan daha fazla yararlanmak isteyenler için 50 GB’lık ücretsiz iCloud depolama alanı fırsatını duyurdu. Peki bu ne anlama geliyor? Gerçekten de 50 GB iCloud alanını kullanıcılar sürekli ücretsiz olarak kullanabilecek mi?

Maalesef hayır. Apple bunun yerine 1 aylık 50 GB alanı deneterek, kullanıcılara bunun kolaylığını gösterecek. Satın almaya yönlendirecek. Ücretsiz iCloud kampanyasını kullanacak olan kullanıcılar, 1 ay boyunca iCloud’taki 50 GB alanı aktif bir şekilde kullanırsa 1 ay sonunda dosyaları geri toplaması oldukça zor olacaktır. Bu nedenle aktif kullanan çoğu kullanıcın sonrasında da satın alarak abone olması gerekecek.

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”27430″ name=”Merakla beklenen Detroit: Become Human” 25 Mayıs’ta piyasaya çıktı.”]

[irp posts=”27419″ name=”POMEM duyuru yaptı! 15 Bin 500 polis alımı yapılacak!”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir