Aşağıdaki insanlardan hangisi daha aptal (1 numara) (2 numara) (3 numara) (4 numara) mı?

Seçtikten sonra resmin altındaki sonuçlara bakabilirsin.

1 Numarayı seçtiysen : Sen çok düşünceli bir insansın!

Yaptığın seçime göre, kişiliğin, sağ beynin tarafından kontrol ediliyor.
 ● Kişilik analizi : Sen, hayattan zevk almayı bilen, hayatını; ailesi ve dostlarıyla çevrelemiş biri olmalısın. Her zaman bir şeyler üretmek istiyor, farklı konularda orijinal fikirler üretebiliyor ve bu fikirleri de hayata geçirebiliyorsun. Sakin ve kendinden emin bir karaktere sahipsin ve bu da seni diğerlerinden çok daha özel bir konuma getiriyor. Çevrendeki insanlar senin karakterini ve onlara kattıklarını çok takdir ediyor, seni her zaman hayatlarının bir parçası olarak görmek istiyorlar.
Eğer böyle devam edersen, geleceğin çok mu çok parlak görünüyor! Smile

 

2 Numarayı seçtiysen: Sorumluluk almayı sevmiyorsun
Resimdeki hiç birşeyden haberi olmayan 2 numarayı seçtin. Akıllı ve makul bir insansın, Sorumluluk almayı sevmiyorsun.Diğer insanlara göre daha nazik bir insansın

 

3 Numarayı seçtiysen : Sen açık görüşlü ve özgür ruhlu bir insansın! Yaptığın seçime göre, kişiliğin, sağ beynin tarafından kontrol ediliyor.
 ● Kişilik analizi : Sen, çok yaratıcı, özgürlüğüne düşkün ve bir o kadar da açık görüşlü biri olmalısın! Türlü hobiler edinerek kendini sürekli geliştirebiliyor, etrafındakilere bu özelliğinle çok güzel bir örnek oluşturuyorsun. İnsanlar seni çok mantıklı, çok kararlı ve girişken bir insan olarak görüyor. Hayatında kurduğun denge sayesinde stresten olabildiğince uzak kalabiliyorsun. Eğer böyle devam edersen, geleceğin çok mu çok parlak görünüyor! Smile

 

4 Numarayı seçtiysen: Sen kendinden emin bir lidersin! Yaptığın seçime göre, kişiliğin, sol beynin tarafından kontrol ediliyor.
 ● Kişilik analizi : Sen, özgüveni yüksek ve kararları arkasında durabilen biri olmalısın. Çok güçlü bir karaktere sahip olduğun kesin! Bulunduğun ortamlarda, karar alınması gereken yerlerde mantıklı kararlar alabiliyor, kararlarını başkalarına da kolaylıkla kabul ettirebiliyorsun. Bu da, kuvvetli bir liderlik yeteneği gerektiren bir durum ve sen bu konuda çok iyisin! Eğer böyle devam edersen, geleceğin çok mu çok parlak görünüyor!

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”27990″ name=”NBA efsanelerinin değişik hikayeleri bu belgesellerde”]

[irp posts=”27966″ name=”CNR Games Week’ten üniversite teknoloji projelerine destek!”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir