CES 2018’de tanıtılanlar göz kamaştırıyor. CES 2018’de yeni ve hayatı kolaylaştıracak teknolojiler mevcut.


CES 2018’de tanıtılan ürünlerin hayatımızı kolaylaştıracağı ve yeni olduğu kaçınılmaz bir gerçek ama, bu gerçeğin yanı sıra bir de riskli olduğu konu var ki bundan kimse bahsetmiyor. Bu konuda radyasyon da hayatımızın gerçeği olduğunun farkına vardıysak, konuyu okuduğunuza pişman olabilirsiniz, ama olmayın, yoğurt radyasyonu alır, vucudu temizler.

Şimdi ise CES 2018’de neler tanıtılmış bakalım görelim.

Kingston Digital, 7'si 1 Arada USB Type C Bağlantı Merkezi
Kingston Yeni SSD Çözümleri ve Daha Fazlasını
Samsung’dan Dünyanın ilk Modüler 146-inç
MicroLED TV'si "The Wall"
Yeni Dell XPS Serisi
Lineage 2: Revolution 2 ayda 5 milyon oyuncuya ulaştığını ve yeni yıl etkinliklerini duyurdu
Lenovo CES 2018’de gerçekliğe meydan okudu
Samsung Yeni İnteraktif Dijital Panosu

Kingston Digital, 7’si 1 Arada USB Type C Bağlantı Merkezi

7’si 1 arada Type C USB bağlantı merkezi olan Nucleum. Ekstra USB-C ve USB-A girişlerinin yanı sıra HDMI SD/microSD kart yuvalarına da sahip.

Nucleum, sahip olduğu fare, klavye ve hatta ikinci montiör gibi ürünleri kullanilabiliyor. Yedi adet girişin tümü aynı anda kullanılabildiğinden tüketiciler çok daha verimli çalışabiliyor. Nucleum kullanıcıları MacBook®’ları güce bağlıyken harici bir sabit disk kullanabiliyor ve iPhone®’larını şarj edebiliyor.


Kingston Yeni SSD Çözümleri

Bellek depolama ürünleri ve teknoloji çözümleri alanlarında dünya lideri Kingston Technology Company Inc.’in Flash bellek iştiraki gelecek en yeni ürünlerini paylaşmaya hazır.  Yeni SSD ve şifreli USB Flash sürücülerinin yanı sıra Kingston müşterilerin yaşam tarzına etki edecek mobil ve gömülü çözümlerinin de becerilerini sergileyeceği sunumlar yapacak


Samsung’dan Dünyanın ilk Modüler 146-inç
MicroLED TV’si “The Wall”

Samsung Electronics, bugün CES kapsamındaki İlk Bakış etkinliğinde dünyanın ilk tüketici tipi 146-inç modüler MicroLED TV modeli olan “The Wall”u tanıttı. Samsung’un ekran teknolojisindeki son yeniliklerle birlikte gelen modüler, kendinden ışık yayan MicroLED 146-inç TV, televizyonun bir yandan üstün izleme deneyimi sağlarken bir yandan da merkezi bağlantılı smart hub yaklaşımıyla günlük yaşamı zenginleştiren bir imkâna nasıl evrildiğini gösteriyor.


Yeni Dell XPS Serisi

InfinityEdge 4K ekrana sahip XPS 13 daha küçük, daha ince ve daha hafif olmasıyla birlikte her açıdan daha mükemmel. Sınıfının en güçlü ve en küçük bilgisayarı yeni XPS 15 2’si 1 arada, 8. Nesil Intel Core işlemciler ve Radeon Vega M ekran kartıyla üst düzeyde performans vadediyor.

 


Lineage 2: Revolution 2 ayda 5 milyon oyuncuya ulaştığını ve yeni yıl etkinliklerini duyurdu.

Kısa sürede önemli başarı yakalayan Lineage 2: Revolution, 10 kat eklenen Yeni Kibir Kulesi ve çeşitli oyun içi etkinliklerle oyunculara daha fazla ödül kazanma fırsatı tanıyor.


Lenovo CES 2018’de gerçekliğe meydan okudu.

Lenovo’nun Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2018’de sergilediği yeni cihazları, yapay zeka, artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, akıllı teknolojiler ve kurulan güçlü ortaklıklar ile geleceği yeniden şekillendiriyor.


Samsung Yeni İnteraktif Dijital Panosu Flip ile
Toplantı Odalarını Modernleştiriyor.

Samsung , katılımcılarına Samsung Flip dijital toplantı panosu ile “Geleceğin İşyeri” vizyonuna bir İlk Bakış atma fırsatı sunacak. Şirketin İlk Bakış etkinliğinde duyurduğu Samsung Flip WM55H işletmelerin toplantıları organize ederken, gerçekleştirirken veya tekrarlarken karşı karşıya kaldığı en önemli güçlüklere çözüm getirerek katılımcıların toplantılara dijital olarak katılımını artırıyor.


Hayaleturk.com'da yayınladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 2178 aboneye katılın

e-posta adresiniz:


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe