Fortnite’ın 4. sezonu sona yaklaşırken %100 bonus XP etkinliği oyunculara sezon hediyelerini toplama fırsatı sunuyor. Yeni sezonun ise 12 Temmuz’da başlaması hedefleniyor 

Oyuncular merakla 5. sezonu beklerken, Epic’in yeni sezon öncesi başlatacağı %100 bonus deneyim puanı etkinliği sevinç yarattı.

Sezon Bitmeden Ödülleri Kapın

Oyunun 4. sezonu mayıs ayı başında oyun dünyasına düşen bir meteorla başlamıştı. Herkesin uzaylılar veya dinozorlarla ilgili bir şeyler beklediği sezonun teması süper kahramanlardı. Hatta sezon içinde Marvel ile yapılan bir işbirliği sonucu Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminden Thanos karakteri de kısa süreliğine oyunda yer almıştı. 5. sezonun temasının ne olacağı ise bir sır gibi saklanıyor ve 12 Temmuz’a kadar beklemekten başka çare yok.

Epic Games oyunculara yeni sezonu beklerken 4. sezondaki eksiklerini tamamlama fırsatı sunuyor. Bu yüzden 29 Haziran’dan 2 Temmuz’a kadar tüm oyuncular %100 bonus XP kazanacaklar. Henüz Omega veya Carbide kostümlerini alamayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat!

Yeni Sezon 12 Temmuz’da Başlıyor

Her şey yolunda giderse Fortnite’ın 5. Sezonu için planlanan başlangıç tarihi 12 Temmuz ve 10 hafta sürecek. Tüm Fortnite sezonlarında olduğu gibi yeni sezondan da pek çok şaşırtıcı yenilik, yeni silahlar ve göz alıcı yeni kostümler beklemek yanlış olmaz.

Fortnite’ın 5. sezon için hazırladığı sürprizlerden haberdar olmak ve güncellemeyle ilgili en yeni bilgileri anında öğrenmek için oyunun https://www.facebook.com/FortniteTUR/adresindeki Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın.

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”25955″ name=”Günümüzün en çok radyasyon yayan akıllı telefonları”]

[irp posts=”28362″ name=”Yaz tatilinde kariyer hedefine ulaştıran 5 altın tavsiye”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir