Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi, ODTÜ Mühendislik Fakültesi’nde Bigisayar Mühendisi ODTÜ’lülerle buluştu. Lisans öğrencileri ile birlikte Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerinin de ilgisinin oldukça yüksek olduğu etkinlik süresince ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği öğrencileriyle beraber tüm ODTÜ’lü öğrencilere Huawei ürünlerinden hediye edildi.

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğretim üyelerinden; Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi ile ortak proje yürütmekte olan Prof. Dr. Hakkı Toroslu, Prof. Dr. Pınar Karagöz, Prof. Dr. Adnan Yazıcı ve Doç. Dr. Sengör Altıngövde ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında fakülte binası içerisine Huawei standı kuruldu.

Dünya nüfusunun üçte ikisine dokunan bir iletişim şirketi olan Huawei’in Ar-Ge Merkezi, ODTÜ’lü öğrencilerle bir araya geldi. Etkinlik katılımının yarısını son sınıf mühendislik öğrencileri oluştururken, aralarında yüksek lisans, doktora öğrencileri ve mezunların da bulunduğu katılımcılar, Huawei Türkiye Ar-Ge’den Yazılım Mimarı Samet Kılıçtaş’ın “The Little Big Data” (Büyük Veri) konulu seminerinde yerlerini aldılar. Türk mühendislerin elinde şekillenen yenilikçi teknolojiler ile ilgili bilgilerin aktarıldığı etkinlikte, Huawei Türkiye Ar-Ge’nin yürüttüğü projeler, çözümler ve diğer süreçler de etkinlik kapsamında katılımcılar ile paylaşıldı. Etkinlikte, özellikle Huawei Türkiye Ar-Ge Merkezi’nin geleceği birlikte aydınlatalım mesajının altı çizildi.

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”27158″ name=” Altın Palmiye Ödülleri” sahiplerini buldu!”]

[irp posts=”27062″ name=”Çikolata kistinin 5 sinyali!”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir