Instagram, Hikayeler özelliğine yenilikler getirmeye hazırlanıyor. Instagram’ın üzerinde çalıştığı yeni özellikler test sürecine girmiş durumda. Bu da Instagram’ın kısa bir süre sonra bu özellikleri kullanıcıların hizmetine sunacağı anlamına geliyor.

Instagram’ın test ettiği özelliklerin başında kullanıcıların severek kullandığı “Boomerang” moduna eklenecek yeni modlar geliyor. Buna göre bundan sonra Instagram kullanıcıları, farklı Boomerang modları arasında tercih yapabilecekler ve bu sayede ortaya daha farklı içerikler çıkacak.

[irp]

Bu modlara göre bugüne kadar aktif olarak kullanılan Boomerang özelliğinin klasikleşmiş versiyonuna ek olarak daha yavaş ve daha hızlı gibi farklı Boomerang modları eklenecek. Şu ana kadar üçüncü parti uygulama kullanarak yapılan kolajlar yeni eklenen özellik ile platformun içinden yapılabilecek.

Instagram’ın test etmeye başladığı bir diğer özellikse pek çok kullanıcı için can sıkıcı olabilen bildirimlerle ilgili. Buna göre ilerleyen dönemlerde Instagram’ın bildirimleri filtrelenebilecek ve kullanıcılar bu filtrelerle sadece görmek istedikleri bildirimleri ayarlayabilecekler.

[irp]

[irp]

Kaynak: 9to5mac.com  – Sociality.io

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir