Hepimizin en büyük derdidir mail kontrol etmek, işte buna bir çözüm bulmanın zamanı gelmedi mi?


Yeni nesilimizde, postadan daha çok mail gelir oldu, en azından eskiden insanlar posta yolladım bugün yarın gelir diyorlardı, şimdi adam mail atıyor. Görmediğiniz zaman “Ee beyefendi biz size mail attık kontrol etseydiniz.” birde üstüne ukalalık “Bak Bak Bak Bak”, işin mizahi boyutunu geçersek eğer, benim gibi 5 tane mail hesabı kullanıyorsanız, hepsini birararda toplamak istiyorsanız vs. gibi bahaneleriniz varsa birazdan listeleyeceğim programlar tam sizlik, benim önerdiğim ve şuan kullandığım programı da belirtiyor, iyi okumalar diliyorum.

1-)Mozilla Thunderbird

İsminin anlamından daha çok  “Gök Gürültüsü Kuşu” gibi bir anlamı çıkıyor ne alaka olduğunu çözemedik, program çok hızlı bir şekilde maili sekronize edip yeni gelen mail varsa size bildirim olarak ekranınıza çıkarıyor. Birçok eposta hesabı ekliyorsunuz, özel bir eposta olsa bile(hasanbalta@hayaleturk.com) ayar yapmanıza gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz.

2-)Opera Mail

Kendilerini “Sade ve Özelleştirilebilir E-Posta İstemcisi” sloganıyla tanıtıyorlar, diğer e-posta programlarıyla birebir aynı prensiple çalışıyor ama bir tık daha yavaş sekronize oluyor, arayüzü de baya keyifli.

3-)MailBird

Daha modern şekilde tasarlanmış program, daha fazla ram ve işlemciyle çalışmakta. Özelleştirilebilir arayüzü diğer programlardan biraz daha gelişmiş ama hız konusunda biraz yavaş kalmakta.

4-)Microsoft Outlook

Microsoft Office ailesinin bir parçası olan Outlook aynı zamanda Windows 10’daki Posta programından bahsedeceğim, program çalışma prensibi olarak, bütün epostaları tek bir gelen kutusunda topluyor ve size ordan gösterim yapıyor. Çok hızlı, görüşünüş olarak güzel ama karmaşık ve özelleştirilebilirliği kısıtlı.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe