Dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Corporation, mobil cihazlar için yeni MMO strateji oyunu Iron Throne’un resmi lansmanının 16 Mayıs 2018 tarihinde yapılacağını duyurdu.

Iron Throne, 4Plat tarafından geliştirilen ve Netmarble tarafından yayınlanan yeni nesil MMO strateji oyunu. Sürükleyici hikayeler ve beklenmedik gelişmelerle dolu klasik savaş oyunu ve RPG görevleri gibi renkli oyun bileşenleri ve stratejik oyun öğeleri ile tamamen yeni bir strateji oyun deneyimi seviyesi sunuyor. Buna ek olarak, Büyük Savaş ve Lejyon Savaşı gibi çeşitli savaş odaklı modları, askerleri ya da kaynakları kaybetmeden oynanabildiği için, oyunculara savaşın saf keyfini sunuyor.

Iron Throne‘da nihai hedef kral olmak. Bu hedefi başarmak için oyuncular güçlü bir ittifak ve birçok savaşa farklılaşan stratejilerle aktif katılım gerektiren Başkent Savaşı’nı kazanmak zorunda. Bütün bunlar, tamamen 3D yüksek kaliteli görseller içinde, “bir orta çağ krallığının hükümdarı olarak hükmetme fantezini yaratırken” gerçekleşiyor. Oyuncular, oyunun görev ve imalat sisteminde, kendi birliklerini yönetmesi için çeşitli kahramanlar kiraladıkları, daha sonra görevleri oynayarak ve İmal edilmiş eşyalarla kahramanları donatmaya devam ederek onları geliştirdikleri RPG öğelerini bulacaklar.

 

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

Yazı önerisi
MARVEL Future Fight’a yeni kahramanlar katıldı
Yazı önerisi
Twitter’da ses getiren Anneler Günü kampanyaları
Yazı önerisi
Annelerimizden Sıkça Duyduğumuz 10 Klişe Söz

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 5861 aboneye katılın

e-posta adresiniz:


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe