Ödeme teknolojileri öncüsü Mastercard ile seyahat alışkanlıklarını değiştirerek havacılık sektörüne yeni bir soluk getiren Pegasus Hava Yolları, misafirlerinin hayatını kolaylaştıracak bir iş birliğine imza attı. Pegasus Hava Yolları, Mastercard iş birliğiyle Pegasus’un mobil uygulamasından gerçekleşen bilet alımlarında Masterpass kolaylığını ve güvencesini misafirlerinin kullanımına sundu.

Pegasus misafirleri, bu değişikliklerle birlikte Pegasus mobil uygulamasından uçak bileti ve koltuk seçimi, Pre-order (önceden sipariş) yemek siparişi, ek bagaj alımı gibi ek hizmetleri satın alırken ödemesini Masterpass ile yapabiliyor.

Masterpass’i ilk olarak iOS ve Android mobil uygulamalarında kullanmaya başlayan Pegasus, dijital kanallarında yapmayı planladığı yenilikler sonrasında Masterpass kolaylığını internet sitesi www.flypgs.com‘dan da kullanıma açacak.

Nedir bu Masterpass?

Dünya genelinde 40 ülkede, 350 binden fazla ödeme noktasında tüketicilere güvenli ve kolay bir dijital ödeme platformu sunan Masterpass ile bugün Türkiye’de 500’ün üzerinde iş yerinde tek tıkla ve güvenli ödeme yapılıyor Masterpass hızında alışveriş yapabilmek için siparişiniz sırasında online kredi kartı opsiyonunu seçmeniz ve kartınızı sadece ilk sefere özel olarak, ödeme adımında Masterpass’e kaydetmeniz yeterli.Masterpass altyapısında güvenli bir şekilde saklanan bilgilerinizi, tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan, Masterpass logosu gördüğünüz diğer internet siteleri ve mobil uygulamalarında da aynı pratiklikte, kayıtlı kart bilgilerinizle alışveriş yapabiliyorsunuz.

Masterpass ile perakendeden modaya, bebek giyimden, kitap kırtasiyeye, uçak biletinden, telefon faturası ödemeye, internet alışverişi yapabileceğiniz hemen hemen tüm kategorilerde tek tıkla ve güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Masterpass’e kayıtlı kartlarınızı kullanabileceğiniz tüm işyeri listesi için: https://Masterpassturkiye.com/ClientsPage/landing_page/Merchants.html

Türkiye e-ticaret pazarının yaklaşık %40’ını oluşturan işyerleri tarafından tercih edilen Masterpass, ayrıca markalarla yenilikçi kampanya ve uygulamalar için iş birlikleri de yapıyor.

Masterpass ile ilgili daha fazla bilgi için: https://Masterpass.com/#tr-tr

 

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”24385″ name=”İletişim Yeteneğini Geliştirmenin Yolları”]

[irp posts=”24340″ name=”E-ticaret sektörüne girmek istek isteyen gençlere büyük fırsat!”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir