Enerji içeceği üretimi yapan Redbull, birçok çılgınca etkinliğe sponsorluk yapan hatta kendisi düzenleyen bir firma olmakta birlikte bu sefer kar havuzu etkinliğini başlatıyor.


Buz gibi dondurucu suya atlamak kulağa çılgınca gelebilir. Ama bizim için öyle değil! 17 Şubat’ta Erciyes’te Red Bull Kar Havuzu için buluşmadan önce nasıl bu kadar eğleniyoruz, bizden dinle.

Ön yazısıyla bizi karşılayan etkinlikte, 17 Şubat’ta Erciyes’in soğuk zamanlarında, karlı zeminlerde oluşturdukları havuzda geçen bir etkinlik etkinliğin devamında ise şöyle diyor.

Red Bull Kar Havuzu, (ya da geçtiğimiz yıllardan hatırlayacağınız ismiyle Red Bull Jump and Freeze) belki biraz “delilik” gibi görünebilir ama ne kadar eğlendiğimizi bilenler bu cesaretin eşsiz bir karşılığı olduğunu biliyorlar. Cesaret ve yaratıcılık günün sonunda eğlenceye ve unutulmaz anılarla dolu şen şakrak bir deneyime dönüşüyor.

İster bireysel, ister takım arkadaşınla katıl. Kostümünü ve aracını tasarla, cesaretini topla, dişini sık ve buz gibi kar havuzuna balıklama dalmaya hazır ol. Sonrası zaten sadece ‘gülüşmeler’.

Kostüm seçimin çok önemli olduğunu belirten firma, etkinlikte katılan yarışmacıların juri tarafından puan verilerek birinci seçileceğini belirtiyor ve özellikle sayfasında yazdığı amacı gülmek olan etkinliğe çok fazla katılım da mevcut.

Peki nereden katılım sağlayabiliriz?

Aslına hepimiz birer maceraperestizdir, size bu maceraya katılmak ve erciyeste kar havuzuna kostümlerinizle atlamak, gülmek, eğlenmek istiyorsanız, buraya tıklayarak başvurunuzu yapıp katılabilirsiniz.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 5861 aboneye katılın

e-posta adresiniz:


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe