Xiaomi tarafından üretilen, 4K desteği ve ses odaklı kontrolü ile dikkat çeken Apple TV’nin uygun fiyatlı rakibi olarak gösterilen Xiaomi Mi Box 4K Android TV, n11.com’da 329 TL’den satışa açıldı.


Çinli teknoloji üreticisi Xiaomi tarafından üretilen 4k destekli, ses odaklı kontrolü Android tv, tam bir Apple TV rakibi, piyasada ne kadar tutulacağı bilinmez ama, Türkiye pazarına en hızlı giren akıllı tv diyebiliriz.

Android TV 6.0 ile çalışan Xiaomi Mi Box’ı n11.com’da satışa açıldı. 4K HDR desteği, Bluetooth kumandası ile ses odaklı kontrolü, oyun severler için Bluetooth gamepad’i ve kullanıcı dostu Android TV arayüzü ile dikkat çeken Xiaomi Mi Box 4K Android TV n11.com’da 329 TL’den satışta.

 

HDMI bağlantı desteğine sahip olan herhangi bir televizyon ile birlikte kullanılabilen Xiaomi Mi Box, kutusundan güç adaptörü, HDMI kablo ve oldukça sade bir tasarıma sahip olan kumandası ile birlikte çıkıyor. Google Play Store’un ön yüklü olduğu Mi Box, dört çekirdekli Cortex-A53 işlemci, 2GB bellek ve çift bant destekli dahili wi-fi modülü sunuyor. Ses odaklı kontrol imkânı sunan Bluetooth kumandaya ek olarak Android TV mobil uygulaması sayesinde akıllı telefonlar üzerinden de kontrol edilebilen Mi Box, uygun fiyatı ve kullanıcı dostu arayüz ve kullanımıyla da dikkat çekiyor.

Ürüne sahip olmak içinse n11.com‘dan aratabilir veya buradan ürüne ulaşabilirsiniz.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 5861 aboneye katılın

e-posta adresiniz:


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe