Bu resimde hangi hayvanı görüyorsun?Hemen şimdi ilk gördüğün hayvanı seç ve sana neden stresli olduğunu söyleyelim.

hayvan%2Btesti.jpg

 

Resimde Tavşan Gördüysen Mükemmelliyetçilik Partisi’nin Genel Başkanısın.

Hayatında olup biten her şeyin senin planlanlandığın gibi gitmesini, hiçbir aksilik çıkmamasını istiyorsun. Tüm çaban da her şeyin kusursuz olması için! Bazı zamanlar ayrıntılarda boğulmuyor değilsin, ama bir şekilde bu dengeyi kurmayı başarabildiğin için mükemmeliyetçi olmak hayatına pozitif yönde etki ediyor.Sırf bu huyundan dolayı, çevren de senin görüşlerini almak istiyor, birçok şeyi sana danışıyor.

Resimde Kuğu Gördüğsen Karamsarlık Partisi’nin Genel Başkanısın.

“Karamsarlık” kavram olarak olumsuz bir anlam içerse de, aslında karamsar insanlar olan biten her şeyi olduğu gibi görebilenlerdir. Bir arkadaşın sana yaşadığı bir sıkıntıyı anlattığında, sırf o daha iyi hissetsin diye onu kandırmak istemezsin. Düşündüğün şey her ne ise, onu olduğu gibi gerçekçi olarak paylaşırsın.

Yarısı su ile dolu olan bardağı betimlerken, “bardağın yarısı dolu, ama yarısı da boş” diyebilecek kadar gerçekçisin. Bu huyun da senin hayata farklı pencereden bakmana olanak sağlıyor. Böylelikle daha öncesinde endişelendiğin sorunlar için kolaylıkla çözüm üretebiliyorsun.

Resimde Yılan Gördüysen Denge Partisi’nin Genel Başkanısın.

Bazı insanlar vardır, hayatında özel biri olmadığı durumlarda arkadaşlarıyla ilişkileri çok güçlüdür. Ancak hayatına özel biri girdiğinde, arkadaşlarını ikinci plana atarlar. Sen kesinlikle böyle bir insan değilsin! Sevgilin ve arkadaşların arasındaki dengeyi çok iyi kurabiliyorsun. Gel gelelim bu durum, iki tarafı da biraz öfkelendiriyor. Çünkü iki taraf da senin hayatında öncelikli olmak istiyor. Bu sebeple de iki tarafla da problemler yaşayabiliyorsun. Bu da seni stresli bir insan yapıyor. Ama hiç canını sıkma, bence sen doğru yoldasın.  Sen sadece kendi mutluluğuna odaklan, çünkü herkesi aynı anda mutlu edemezsin.

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”28148″ name=”9. Uluslararası İstanbul Opera Festivali başlıyor”]

[irp posts=”28142″ name=”Tırnağınız Kişiliğinizi Ele Veriyor (Kişilik Testi)”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir