Aşağıdaki Resme bir bakın!

Resimde gözünüze en çok hangi kısım takıldı veya bu resimde en çok dikkatinizi çeken şey ne oldu?

Resimde-Ne-Goruyorsunuz-ilginc-Bir-Test-...tler-1.jpg

 

 

Resimde-Ne-Goruyorsunuz-ilginc-Bir-Test-...tler-2.jpg
1- ALTI AYRI PARÇAYA BÖLÜNMÜŞ LALE DİKKATİNİZİ ÇEKTİYSE: Bu aralar duygularınızla değil, mantığınızla hareket ediyorsunuz. Yeni kararlar alma aşamasındasınız bu iş ya da aşk hayatınızla ilgi olabilir. Eğer lalenin içinde var olan karışık çizgilere gözünüz takıldıysa ve onların ne olduğunu anlamaya çalıştıysanız; kafanız karışık ve yoğunlaştığınız bir konuyu sürekli düşünüyorsunuz. Lalenin altı ayrı parçadan oluştuğunu fark ettiyseniz; sizinde kafanız tıpkı lale gibi bölünmüş ve her biri ayrı bir şey düşünüyor. Üstünüze yıkılan sorumluluk çok ve bazen altından kalka bilir miyim diye düşünüyorsunuz.

 

Resimde-Ne-Goruyorsunuz-ilginc-Bir-Test-...tler-3.jpg
2- LALENİN ETRAFINA AÇILAN İKİ DAL DİKKATİNİZİ ÇEKTİYSE: Düşüncelerin yoğunlaştığı ve kendinizi yalnız hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Hangi anlamda olursa olsun çok sevdiğiniz biri ile konuşmak size iyi gelecektir. Zaten güvendiğiniz birinden akıl almaya ihtiyacınız olduğunun farkındasınız. Eğer dallara dolanmış sarmaşığı fark ettiyseniz; hayata olan kırılganlığınız azalmış ve bir yerler yeniden hayata tutunmaya çalışıyorsunuzdur.

 

Resimde-Ne-Goruyorsunuz-ilginc-Bir-Test-...tler-4.jpg
3- RESMİN ORTASINDA BULUNAN ÇİÇEK VE ETRAFINDAKİLER DİKKATİNİZİ ÇEKTİYSE:Bu sizin duygusal anlamda yüreğinizin dolu olduğunu (doludizgin aşkı yaşadığınızı) gösterir. Yani aşk kapıyı ya çaldı ya da çalacak. Etraftaki diğer çizgilere ve salyangoza benzeyen şekle takıldıysanız; karşıdaki insana kendinizi rahat ifade edemediğiniz için canınız yanıyor ve bu kendi iç dünyanıza kapanmanıza neden oluyor. Ben büyük çiçeğin üzerindeki, iki ince dalı gördüm diyorsanız; iki insan arasında karar veremiyorsunuz, ama birine duyduğunuz aşkın diğerine duyduğunuz aşktan çok daha fazla olduğunun farkındasınız.

 

Resimde-Ne-Goruyorsunuz-ilginc-Bir-Test-...tler-5.jpg
4- BİR DALLA UZATILAN ELMA DİKKATİNİZİ ÇEKTİYSE: Hayatta çok çalışıp az kazandığınızı artık ektiklerinizi biçme zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Bu elma sizin hayatınızda verimi ifade ediyor çok çalışıp birçok şeyi ihmal ettiğinizi de. İki işle aynı anda uğraşıyorsunuz ve çalışmaktan zevk alıyorsunuz, emeğinizin karşılığını almak sizi mutlu ediyor.

 

Resimde-Ne-Goruyorsunuz-ilginc-Bir-Test-...tler-6.jpg
5- RESMİN SONUNDA VAR OLAN HAYAT KÖKLERİ DİKKATİNİZİ ÇEKTİYSE: Siz de eğer burayı görenlerdensiniz; hayatta kopamayacağınız tek yer aileniz. Çünkü onlarla iyi diyalog kurabildiğiniz bir çocukluk geçirdiniz. Onlar sizin için çok değerli ve ailenin bütün sorunu sizin sorununuz. O kadar ki kendinize dahi vakit ayıramıyorsunuz.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir