Bir çoğumuzun severek dinlediği sanatçı Haluk Levent, 03.05.2018 Pazar günü saat 13:50 civarında gözaltına alındı denildi ama aslında Haluk Levent açıklamayı Twitter’da yaptı. Basına net bir bilgi verilmemekle birlikte, sanatçı Haluk Levent‘in “Resmi Evrakta Sahtecilik” suçlamasıyla gözaltına alındığı bilgisi elimize ulaştı. 12 yıl öncede aynı suçlamayla mahkemeye çıkan Haluk Levent yine aynı suçlamayla karşı karşıyla.

Haluk Levent : “Arkadaşlar eski günler yok artık. Artık sosyal medya var. Artık tutuklandı vs yok!!! 12 yıl önce bir evrakta benim imzam var mı yok mu diye soruldu. 12 yıl önce!! Yok dedim çıktım.. Savcı ile işim 2.5 dakika sürdü.. Hiç bir sorunum yok…

Ardından Twitter üzerinden açıklama yapan Haluk Levent, adeta haber sitelerinin gazabına maruz kaldığından yakınmasıyla birlikte şu açıklamayı yaptı. “Arkadaşlar valla bi şey yok. 2.5 dakikada oldu her şey.. Ülen yine TT olduk be… Yalnız iştahları açık ne çok insan varmış. Ne yaptım ülen size? “Gözaltına alındı” diyorsun da “savcının yanında 2.5 dakika kaldı sonra çıktı ” niye demiyorsunuz ey haber siteleri !!!

Bu açıklama üzerine başka haber siteleri ne yazar bilmiyoruz ama biz değerli sanatçı Haluk Levent‘in İstanbul 8. Asliye Ceza Mahkemesine alınmasına üzüntümüzle birlikte kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

Bir Haluk Levent parçasını da buraya bırakmak istiyoruz.

Parçayı Buradan indirebilirsiniz.

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir