Instagram’ın hızlı yükselişi ile eskisi kadar tercih edilmeyen sosyal medya platformu Snapchat, “Creator Shows” adını verdiği yeni programını daha önce tanıtmıştı. Programda yer alacak ünlüler arasında Arnold Schwarzenegger, Serena Williams ve Kevin Hart gibi isimler bulunuyordu.

Platform, şimdi de bölümleri arka arkaya izlemeyi kolaylaştıracak olan yeni özelliği üzerinde çalışıyor. Şirketin özel programlar için ayıracağı bu sayfa, keşfet sayfasından ve diğer yayıncıların içeriklerin bulunduğu sayfalardan farklı olacak. Uygulamanın içerisinde şu an test aşamasında olan ve bazı kullanıcıların keşfet sayfasından kaydırma yaparak ulaşabildiği “Shows” sayfası, keşfet sayfasına göre daha derli toplu görünüyor. Bir yayın platformu titizliğinde hazırlanan sayfada yarıda bırakılan şovlar ve abone olduğunuz şovlar da yer alıyor.

[irp]

Snapchat sözcüsü, şirketin, Şovlar bölümüyle ilgili testler yaptıklarını doğrulamıştı ancak bu bölümün ne zaman geniş kullanıcı kitleleriyle buluşacağına dair net bir tarih vermemişti.

[irp]

Kaynak: mashable.com  – Sociality.io

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir