Spotify #tbt ruhundan yola çıkarak, kişiye özel hazırlanan “Senin için Yazı Geriye Sardık”çalma listesi ile yaz mevsiminin tüm duygularını müzikseverlerle buluşturuyor.

Yenilenen çalma listesi, müzik tutkunlarının Spotify’a üye oldukları andan itibaren en çok dinledikleri yaz şarkılarını kapsıyor. Bu kişisel çalma listesi, tam da #tbt gününde ve yaz gündönümünde Spotify kullanıcılarının erişimine sunuluyor. Çünkü yılın en uzun günü, müzikseverlerin sevdikleri yaz şarkılarını dinlemeleri için onlara daha çok zaman vadediyor. “Senin için Yazı Geriye Sardık” çalma listesi Summertime by DJ Jazzy Jeff and The Fresh Prince gibi şarkılarla, sizi güneşli bir yaz günündeki en unutulmayan anlara geri götürecek şarkılarla dolu.

[irp posts=”27722″ name=”Reklamlarda çalan yabancı şarkılar 2017- 2018 #1″]

“Senin için Yazı Geriye Sardık” Çalma Listesi

İki yıldan daha uzun süredir Spotify kullanıcısı olan müzikseverler, geçtiğimiz yaz aylarında Spotify’da en çok dinledikleri şarkılardan oluşan çalma listesinin keyfini çıkarabilir. Spotify’a geçen yaz üye olan kullanıcılar ise, kendilerine özel bu çalma listesini ilk defa görecekler. Bu uzun ve tembellik ettiğiniz günlerde en popüler şarkılarla eğlenmek için Top Yaz Listeleri’ni de ziyaret edebilirsiniz.

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”23352″ name=”Spotify’da Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?”]

[irp posts=”8920″ name=”Spotify’da Profil Resmi Değiştirme Resimli Anlatım”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir