Önce bayram, sonra yaz derken tatil sezonunu nihayet açtık! Ramazan Bayramı’nda kimi soluğu Ege veya Güney kıyılarında alacak, kimi de kendini yurtdışı yollarına vuracak. Sizin bu yaz nereye gideceğinizi bilmiyoruz ama tatil yolunda da, uçakta, trende, otomobilde veya otobüste Netflix’siz kalmayacağınızı, sevdiğiniz dizi, film ve belgeselleri internet bağlantınız olmadan da izleyip iyi vakit geçirebileceğinizi hatırlatalım dedik.

Bilinler biliyor, beğendiğiniz yapımları mobil cihazlarınıza kolayca indirip, dilediğiniz zaman, canınızın istediği yerde rahatça seyredebiliyorsunuz.

Peki tatile giderken ne izleyeceksiniz? Gideceğiniz yere kaç saatte varacağınıza göre, baştan sona süreleri farklı, yolda baştan sona izleyebileceğiniz izleme önerilerimiz var. Şimdi lütfen koltuklarınızı dik duruma getirip kemerlerinizi bağlayın…

İKİ SAATE KADAR SÜREN YOLCULUKLAR İÇİN

 • İlk Temas: Amazon’un Kayıp Kabilesi. 49 dakika. Uçağa inmenizle binmeniz neredeyse birse, bu kısa belgesel tam size göre. Yıllarca gizli bir yaşam süren kabilenin ortaya çıkışı, tecrit halinde yaşayan başka insanların kalmadığına mı işaret ediyor? Yanıtı Amazon’un derinliklerinde saklı.
 • SPF-18. 1 saat 15 dakika. Bolca güneş, deniz ve kum var. Yazın bir ünlünün Malibu’daki havalı yazlık evine göz kulak olma fırsatı, sanat meraklısı dört gencin hayatında bir dönüm noktası olur.
 • Ibiza. 1 saat 34 dakika. Tatile yolda start vermek isteyenlere için. Önemli bir iş toplantısı için İspanya’ya gönderilen Harper’ın parti delisi arkadaşları onun peşine takılır ve ünlü bir DJ ile kaçamak yaşaması için onu ikna eder.
 • Mavi Göle Dönüş. 1 saat 41 dakika. Göz kamaştıran doğal güzelliklerle dolu sahnelere hazır olun. Mavi Göl filminin devamında, orijinal filmdeki âşıkların yetim oğlu, bir dul ve onun kızıyla bir adaya düşer.

[irp posts=”27593″ name=”Netflix Türkiye 2018 Haziran Ayı Takvimi”]

2 SAATTEN UZUN SÜREN YOLCULUKLAR İÇİN

 • Delidolu. 1 saat 45 dakika. O zaman eğlence başlasın! Genç Elle’in ilk öpücüğü, lisedeki en çekici oğlanla arasında yasak bir aşka yol açar ve en yakın arkadaşıyla ilişkisini tehlikeye atar.
 • İstanbul Kırmızısı. 1 saat 49 dakika. Giderken değil ama dönüşte pekala izlenir.Ferzan Özpetek’in imzasını taşıyan filmde Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Serra Yılmaz, Nejat İşer ve Mehmet Günsür yer alıyor.
 • Juventus: İlk Takım. 1 saat 59 dakika. “Tatil iyi güzel ama yakında başlayacak Dünya Kupası için de havaya girelim” diyenler için ünlü futbol kulübü Juventus mercek altında.
 • Aşıklar Şehri. 2 saat 7 dakika. Altı Oscar ödülüne layık görülen filmi bir türlü izlemeyenler ya da izleyip tekrar görmek isteyenler için fırsat bu fırsat.Ryan Gosling ve Emma Stone’lu, şarkılı danslı, romantik ve eğlenceli.

3 SAATTEN UZUN SÜREN YOLCULUKLAR İÇİN

 • Afrika. 3 saat. Tatile Afrika’ya gitmesiniz de kara kıtanın büyüsüne kendinizi kaptırabilirsiniz. Beş bölümlük doğa dizisi, hayvanları Afrika kıtasında verdiği hayatta kalmaya mücadelesini anlatıyor.
 • Safe. 5 saat 56 dakika. İlle de gerilim arayanlar için. Zengin bir muhitte yaşayan dul cerrah, kızının ortadan kaybolmasının ardından kendisine en yakın kişilerin karanlık sırlarını açığa çıkarmaya başlar. Sürükleyici.
 • Easy. Toplam 7 saat 33 dakika. 1. sezon 3 saat 42 dakika gidiş yolunda; 2. sezon, 3 saat 51 dakika dönüş için. Yıldızlarla dolu dizide, Chicago’da yaşayan insanların aşk, cinsellik, teknoloji ve kültür labirentinde kayboluşları anlatılıyor.
 • Aşk Ararken. Üç sezonu toplam 8 saat 57 dakika. Uzun yolcuklarda hepsi peş peşe seyredilebilir. Dylan gerçek aşkı yakalamaya çalışırken cinsel yolla bulaşan bir hastalığa yakalandığını öğrenir! Kahkahası bol.

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”27845″ name=”İki Yüz Testi: İlk Hangi Yüzü Gördünüz? (Görsel Test)”]

[irp posts=”27862″ name=”iOS 12’nin tanıtımı yapıldı… Peki hangi telefonlarda kullanılabilecek?”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir