Otomobil dünyasını yeniden şekillendiren Tesla akıllı telefon işine giriyor! İşte Tesla ilk akıllı telefonuna dair ortaya çıkan ilk detaylar. Bakalım Tesla Quadranasıl görünüyor?

Tesla akıllı telefon mu üretecek?

Otomobil dünyasına yeni bir soluk getiren Tesla, Model S ve Model X ile piyasaları alt üst etmişti.

Şu sıralar Model 3 siparişlerini yetiştirmeye çalışan Tesla’nın akıllı telefon işine gireceği iddia ediliyor. Üstelik bu defa daha önceleri de gündeme gelen bu iddiayı doğrulayacak kanıtlarla beraber.

 

Tesla Quadra geliyor!

Ortaya çıkan bu görsellerle beraber tasarımı ortaya çıkan Tesla Quadra kod adlı modelin ince bir çentikle birlikte geleceği görülüyor. Yan tarafta ve alt tarafta çok ince çerçevelere sahip olan modelin arka tarafında ise oldukça büyük bir Tesla logosu yer alıyor.

Çift kamera kurulumuna yer verildiği görülen modelin alt tarafında ise büyükçe birde hoparlör için olduğu tahmin edilen boşluk bırakılmış.

 

Söz konusu sızıntıda yer alan modelin gerçekten Tesla’nın geliştirdiği bir model mi yoksa Çinli bir sahte model mi olduğunu şu an için bilmiyoruz. Ancak Elon Musk’ın alev silahı sattığını düşündüğümüzde bir akıllı telefon satmasında problem gözükmüyor.

Eğer söz konusu iddia gerçekse önümüzdeki günlerde daha fazla sızıntı ile detaylar netleşecektir.

Kaynak: shiftdelete.net

[irp posts=”29285″ name=”Aquaman’den İlk Fragman Geldi!”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir