YouTube her sene olduğu gibi bu sene için de bir özet videosu yayınladı.

Fakat beklenmeyen bir şey oldu ve çok kısa sürede YouTube Rewind videosu Justin Bieber’ın 10 milyon dislike’a sahip Baby videosunu geçerek 11 milyon dislike ile en beğenilmeyen videolar arasında zirveye oturmayı başardı.

İşte en çok “Disklike” alan 7 video

7. Rebecca Black – Friday:

Neredeyse 128 milyon izlenmeye sahip olan müzik klibi Friday, görünen o ki YouTube kitlesi tarafından o kadar da beğenilmemiş. Rebecca Black’in Friday videosu 906 bin beğeninin yanında, 3.3 milyon dislike almış durumda.

6. Luis Fonsi – Despacito ft. Daddy Yankee:

2017’nin Ocak ayında yayınlanan, ancak 2017’nin yaz aylarında patlayan bir şarkı olan Despacito, 31 milyon beğeninin yanında 3.6 milyon dislike ile listemizde 6. sırada yer alıyor. Klibin izlenme sayısının Dünya’nın nüfusuna yaklaştığının altını çizelim.

5. PewDiePie – Can this video get 1 million dislikes?:

YouTube’un fenomenlerinden PewDiePie’ın (Felix) çektiği videoda izleyenlerden – sürekli olarak – dislike atmalarını talep eden Felix, istediğine ulaşmış gibi duruyor.

4. Official ‘Call of Duty: Infinite Warfare’ Reveal Trailer:

Call of Duty: Infinite Warfare’un resmi tanıtım videosunun 3.7 milyon dislike almış olması biraz absürt duruyor olabilir ancak oyun, Call of Duty aleminin ilk kez uzayda geçen oyunuydu. Videonun 3.7 milyon dislike almış olması şimdi daha mantıklı duruyor.

3. Jake Paul – It’s Everyday Bro (Song) feat. Team 10:

Geçen yıl içerisinde tabiri yerindeyse birbirlerine “Diss” atan YouTuber’lar arasında çekilen videolardan birisi olan Jake Paul’un (Logan Paul’un kardeşi) It’s Everyday Bro videosu; 2.6 milyon beğeninin yanında, 4 milyonun üzerinde dislike’a sahip.

2. Justin Bieber – Baby ft. Ludacris:

Justin Bieber’ın 16 yaşındayken yayınladığı Baby adlı videosu 10 milyon beğeninin yanında, 9.8 milyon dislike almış durumda. Justin Bieber, Baby videosu ile YouTube tarihinin en çok dislike alan videolarından birisi oldu.

1. Youtube Rewind 2018: Everyone Controls the Rewind:

Kaynak: theverge.combusinessinsider.comSociality.io

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe