Filmler ve Filimler ekibinin ortaya çıkardığı internet dizisi Hile’nin 2. sezon teaserı seyircilerle paylaşıldı.

20 dakika şeklinde 10 bölüm halinde yayımlanan dizinin ilk sezonu izleyiciler tarafından oldukça beğenilirken, kendi kitlesini yarattı.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri‘nde de en iyi internet dizisi alanında yarışacak olan bu dizi, Netflix ve Blu TV gibi büyük şirketlerin arasından 20 bin TL‘lik yatırımla seyircilerin ilgisini çekmeyi başardı. Hile’nin oyuncu kadrosunda Taha Ulukaya, Murat Şen, Neslihan Ulusoy, Sezer Soykök ,Ebru Sarıtaş, Çiğdem Aydu, Cem Asan, Andaç Ulukaya, Taner Şahin gibi isimler yer almakta.

Oldukça başarılı olan bu dizinin konusu ise şu şekilde, “Felix önemli bir anti-virüs şirketinde yazılım departmanı için çalışan bir yazılım geliştiricisidir. Bunun yanında, oyun firmalarının ürettiği oyunlarda yazılımın eksik kısımlarını tamamlayarak, RW oyunları olarak adlandırılan dünyaca ünlü oyun şirketinden bir teklif alır. Bu teklif, yazılım hatalarını her zamanki gibi düzeltmekle ilgilidir. Ne sürprizler Felix oyunun hiçbir hataya sahip olmadığı gerçeği. Kısa bir süre sonra oyunun gerçek hayatta ekosuna sahip olabileceğini ve artık hiçbir şeyin aynı olmayacağını anlıyor.”

Hile 1.Sezon Bölümlerini İzlemek İçin Tıklayın

Hile’nin 2. sezonunun teaserını aşağıdan izleyebilirsiniz.

[irp posts=”23068″ name=”Televizyon ve Sinemada kullanılan kelimeler ve anlamları”]

[irp posts=”21725″ name=”İnternet aleminde kullanılan kelimeler ve anlamları”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

sanalbasin.com üyesidir