Günlük yaşamın vazgeçilmezi olan elektrik enerjisini insan odaklı hizmet anlayışı ve günümüzün gelişen teknolojisine uyumlu sistemler ile ulaştıran AYEDAŞ, müşteri iletişim kanallarını da her geçen gün artırarak sektörde ilk defa kullanıma açtığı Mobil 186 uygulamasını güncelledi.

İstanbul Anadolu Yakası’nın elektrik dağıtımını gerçekleştiren AYEDAŞ, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları kapsamında “AYEDAŞ 186” uygulamasına, eklenen yeni özellikler sayesinde müşterilerinin tüm soru ve taleplerine hızlıca çözüm sağlıyor.

Şimdiye dek, tüm IOS ve Android işletim sistemli cihazlar üzerinden yirmi bin kullanıcıya ulaşan AYEDAŞ 186 uygulamasının güncellenen sürümü ile artık pek çok işlemi bir arada, daha hızlı ve kolaylıkla yapılabilme imkânı sağlanıyor.

Müşterilerin, arıza kaydı ve aydınlatma taleplerinde bulunurken, konum ve fotoğraf paylaşabilmesi, uygulamanın öne çıkan en önemli yeniliklerinden biri. Taleplere en doğru ve en hızlı şekilde cevap vermenin hedeflendiği uygulama ile kullanıcılar, planlı kesintileri harita üzerinde görebilirken, uygulamaya giriş yapmadıkları zamanlarda da telefon ekranı üzerinden bildirimlerle yaşadıkları bölgelerdeki planlı kesintilerin takibini yapabilecekler.

Kullanıcılara özel haberler, özel kampanyalar, bildirilerden hızlıca haberdar olma özelliği sunan uygulama; müşterilerin arıza, aydınlatma ihbarı, endeks girişi, sayaç işlemleri ve kesme / açma ihbarı yapmasını sağlarken yetkili elektrikçilere de proje ve randevu talebi yapabilme ve işlem takibi seçeneklerini sunuyor.

 

Yazı önerilerimize göz atmayı unutmayın!

[irp posts=”23365″ name=”Ufak Tefek Cinayetler 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı”]

[irp posts=”23352″ name=”Spotify’da Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?”]

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe