Bim’in iPhone X satacağını neredeyse çoğu tüketiciler yalanladı ama Bim işletmelerine afiş asarak bunu doğruladı, bunun üzerinde birçok tüketici bu konu hakkında yorum yaptı.


Bim‘in iPhone X satacağını neredeyse hiçbirimizi beklemiyorduk. Gün geçtikçe teknoloji konusunda çok daha büyük gollere oynayan Bim, bu sefer iPhone X’e girdi ama birkaç sorun bulunmakta bu konuda.Peki Bu Sorunlar Neler ?

Bu sorunların başlıcaları bu akıllı telefonlar, hem çoğu mağazada bulunmamakta, bulunsa bile 1 veya 2 adet bulunduğu için mağazadan almanız pek mümkün olmayabilir.

Ayrıca, bu akıllı telefonlar sadece ve sadece şehir merkezlerinde bulunan Bim mağazalarında satılmak üzere, satışa çıktığını belirten Bim, bu konu üzerinden de gelecekte teknolojide güzel indirimler yapacağının işaretini verdi.

iPhone X’i Bim’den Alabilmek İçin Neler Yapabiliriz ?

iPhone X‘i Bim‘den almak çok kolay olmayacaktır ki, Bim’den alabilmek için çaba sarfetmeniz gerekebilir. Bizlerde birkaç fayda sağlayacak madde sıraladık.

1-) Bim’de kasiyer veya şube yetkilisi tanıdığınızın olması gerek. (Tanıdık her zaman işe yarar.)

2-) Merkez şubelerden bir tanesine bakmanız gerekmektedir.

3-) Eğer tanıdığınız yoksa 9 Mart sabahı Bim’in önünde beklemeniz gerekebilir. (Bu şekilde bekleyenler zaten 2 tane kalan stoğu bile bulamıyor.)

iPhone X, 9 Mart’ta Bim mağazalarında olacak. 

Hayaleturk.com'da yayınladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 2178 aboneye katılın

e-posta adresiniz:


DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe
Bumerang - Yazarkafe