İngiltere taht sıralamasında 5’nci sırada bulunan 33 yaşındaki Prens Harry , Amerikalı oyuncu Meghan Markle  ile dünya evine giriyor. Bu haberle beraber, sosyal medya Meghan Markle  ve Prens Harry’nin dedikodularıyla çoştu. Meghan Markle  kimdir, prensle nerede tanıştı, Elizabeth bu ilişkiyi nasıl onayladı… vs  gibi bir çok sorunun yanında bol bol dedikodusunu yapabileceğimiz güzel bir haber.

Prensin TV dizisinde görüp, aşık olduğu oyuncu Markle ile nişanlandığı duyuruldu. Mayıs ayında evlenecek olan çift şimdiden medya tarafından yakın takibe alındı. 35 yaşındaki Meghan Markle, televizyon dizileriyle tanınsa da kendisi insan hakları savunucusu, bir çok ırkçılık karşıtı eyleme katıldığı biliniyor. Ailesi ne asil ne de zengin. Annesi siyahi olan Markle protestan,  prensle evlenmeden önce vaftiz edileceği de söylentiler arasında. Gelin konusunda sert tutumuyla bilinen Kraliçe II. Elizabeth, daha önce evlenmiş boşanmış yeni gelin adayına nasıl tepki verdiğini henüz bilmiyoruz. Ama 2 yıl önce Kanada’da başlayan aşk her türlü engeli aşacak gibi.

Düğün tarihi olarak Mayıs 2018 deniliyor, henüz net bir tarih yok ortada. O zamana kadar dünyanın yeni gözde çifti daha bir çok kez manşetleri ve ekranları süsleyecek. Ne diyelim gençler birbirini görmüş beğenmiş, bize mutluluklar dilemek düşer

 

Hayaleturk.com'da yayımladığımız yazılardan haberdar olmak için mail adresin ile tek tıkla abone olabilirsin.

Diğer 10321 aboneye katılın

e-posta adresiniz:

DMCA.com Protection Status

Bumerang - Yazarkafe